Gościnne Pokoje Olsztyn Przyjazna Okolica

Noclegi Olsztyn Pokoje z łazienkami, TV, WiFi, Parking.

Wybierz odpoczynek w godnych spokojnych warunkach na wjeździe do Olsztyna i do okolicy w podróży po Warmii i Mazurach turystycznej krainie Polski.
SAK Hotel Olsztyn Zapewnia Pokoje Noclegi w Naturalnym Czystym Środowisku.

Hotel Olsztyn
Hotel Olsztyn

Doceń Pokoje w Olsztynie w Przyjaznej Okolicy Natury

Wypocznij w zdrowy sposób w Hotelu SAK blisko centrum Olsztyna dojazd w 6 minut. Gwarantujemy Pokoje na Wynajem 1, 2, 3, 4 osobowe wszystkie z łazienkami, telewizorami i internetem dostęp w pokojach przez WiFi.

Wieloosobowy Pokój Noclegi Olsztyn Hotel SAK
Wieloosobowy Pokój Noclegi Olsztyn Hotel SAK
Gotowe Pokoje Na Wynajem Olsztyn SAK Hotel
Gotowe Pokoje Na Wynajem Olsztyn SAK Hotel

Polecamy na wyjazd rodzinny do Olsztyna przestronny pokój wieloosobowy z łazienką, TV, WiFi – jest obok dostępny drugi pokój wyposażony w dodatkowe kanapy wypoczynkowe i stolik.
Dużo powierzchni i przestrzeni zapewnia Gościom komfort wypoczynku podczas dnia w pokoju wieloosobowym gdzie swobodnie każdy z rodziny znajdzie wolne miejsce dla siebie.

Parking dla aut Gości bezpłatny przed obiektem zamykany na noc.

Znakomite miejsce spędzania miło czasu wolnego.

Dziewicza Natura Olsztyn Przedmieście
Dziewicza Natura Olsztyn Przedmieście

Po wyjściu poza posesję znajdziesz się w przyjaznym ekosystemie zielonej strefie przyrody doskonale nadającej się do uprawiania sportu i rekreacji na świeżym zdrowym powietrzu.
W okolicy Hotelu SAK oraz w mieście Olsztyn znajduje się wiele jezior z plażami na wypoczynek w każdą pogodę o każdej porze roku.
Samo przebywanie nad jeziorem przynosi perfekcyjny drogocenny relaks, spokój i odprężenie.
Podczas wizyty w Olsztynie warto zapoznać się z ponad 660 – letnią historią miasta zaczynającą się od Strażnicy Puszczańskiej by po wiekach stać się Stolicą Warmii i Mazur.
Przebywając na Starym Mieście Olsztyna potwierdzisz wiedzę z historii poznasz walory miasta oglądając ocalałe zabytki ukryte w nich tajemnice i eksponaty.
Szykuj się natychmiast do Olsztyna na odwiedziny jednego z najpiękniejszych miast Polski.
Skosztuj jak działa naturalny potencjał czystego środowiska odczuj na sobie pozytywne efekty.
Mieszkaj w przyjaznej okolicy Olsztyna w pokojach Hotelu SAK.
Wybierz pasujący pokój i termin na wypoczynek w Olsztynie.
Zadzwoń tel. 89 541 45 45 Recepcja Hotel SAK Olsztyn.

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →