Na Grzyby Olsztyn i Okolice

Pierwszy dzień jesieni w Olsztynie.

Zaczyna się prawdziwy sezon na grzyby.

22.09.2015

Gdzie wybrać się na grzyby na Warmii i Mazurach?

Chociaż czasu mało grzyby korcą i ciągną mnie do lasu – oto efekt grzybobrania.

Chętni na grzybobranie często pytają „gdzie wybrać się na grzyby na Warmii i Mazurach?”.

Więc sprawa jest troszkę skąplikowana ponieważ grzyby określonych gatunków pojawiają się w różnych miejscach z kilkudniowym opóżnieniem i z tego powodu ciężko jest doradzić, gdzie wybrać się na grzyby na Warmii i Mazurach.

Najlepij kierować się zasadą – grzyby są tam gdzie stoją auta przy drodze w lesie lub na leśnym parkingu.

Jednocześnie należy pamiętać, że grzybiarze docierają we wszystkie zakątki i knieje, a i tak jeśli wejdziesz do lasu na grzyby na Warmii i Mazurach nazbierasz swój koszyk.

Miłego grzybobrania!

Pyszne Grzybki z Olsztyńskich Lasów
Pyszne Grzybki z Olsztyńskich Lasów

Grzybobranie w Olsztynie i okolicy to, największa przyjemność spaceru po lesie zbierania grzybów i rozkoszowania się zapachem jesiennych aromatów unoszących się w czystym powietrzu. 

Grzyby z Olsztyna i okolic
Grzyby z Olsztyna i okolic

Świeże grzybki z okolicy Olsztyna

Czerwonogłowiec koźlak
Czerwonogłowiec koźlak
Pyszny Czerwony Kapturek
Pyszny Czerwony Kapturek

Bywa, że wcale nie trzeba długo chodzić po lesie, aby napełnić kosz z grzybami – wystarczy znaleźć kilka miejsc ze smakowitymi opieńkami i już kosz jest pełen.

Opieńki pyszne grzybki z Olsztyna i okolicy
Opieńki pyszne grzybki z Olsztyna i okolicy

Atrakcyjne Miejsca w Olsztynie i Okolicy Leśne Pejzaże

Atrakcyjne miejsca w Olsztynie i okolicy las
Atrakcyjne miejsca w Olsztynie i okolicy las

Dotarcie do takich przepięknych miejsc daje możliwość nacieszenia oczu i relaksu przy dźwiękach leśnych odgłosów spiewu ptaków – bajecznych „lotów” opadających liści w ten jesienny słoneczny dzień w lesie koło Olsztyna – Warto tu być!

Przyjedź! Zobacz! – Jak pięknie jest na Warmii i Mazurach w Olsztynie i Okolicy grzybobranie, rekreacja i relaks.

Poprostu Wypocznij w Okolicy Olsztyna w Hotelu SAK i okolicznych lasach – zbieraj grzyby – Skorzystaj Warto!

Zamów Tanie Pokoje z łazienkami.

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →