Sala na Kursy Szkolenia Olsztyn i Okolice Konferencje

Z Pomysłem Zorganizuj Szkolenie w Olsztynie w Hotelu SAK – Uczestnikom i Wykładowcom Wielodniowych Szkoleń – Gwarantujemy Salę na Szkolenia – Posiłki Podczas Trwającego Kursu – Przerwy Kawowe w Trakcie Wykładów oraz Tanie Noclegi w Olsztynie Pokoje 1-2-3-4-osobowe z łazienkami, TV, WiFi. Dla Zmotoryzowanych Parking na Pojazdy – Gratis.

W SAK Hotel Olsztyn Sala na Kursy Szkolenia Olsztyn i okolice Konferencje Spotkania Biznesowe Firmowe

Sala na pokazy produktów dla grup uczestników szkolenia zawodowe z przerwami kawowymi całodziennym wyżywieniem i noclegami w Olsztynie w pokojach gościnnych z łazienkami
Kursy szkolenia Olsztyn Hotel SAK
SAK Hotel Olsztyn wynajem sali na szkolenia kursy pokazy konferencje spotkania firmowe kilkudniowe zjazdy uczestników na szkolenia z wyżywieniem i noclegami w gościnnych pokojach w Olsztynie.

Kursy szkoleniowe Olsztyn i okolice.

Kursy szkoleniowe Olsztyn i okolice

Oferujemy dwie sale na kursy szkoleniowe Olsztyn i okolice – polecamy.
Zorganizuj szkolenie w Olsztynie w Hotelu SAK w ustronnym miejscu w spokojnej okolicy blisko do centrum miasta.
Proponujemy obiekt na kursy szkolenia kilkudniowe z wyżywieniem i noclegami dla uczestników i trenerów prowadzących zajęcia teoretyczne i praktyczne.
Gwarantujemy niezbędny sprzęt do prowadzenia szkolenia, pomoc pod względem organizacyjnym i profesjonalną obsługę Gości uczestników.
Przy kursach, szkoleniach kilkudniowych zapewniamy noclegi w 1,  2, 3, 4 osobowych pokojach z łazienkami, TV, WiFi.
Całodzienne wyżywienie – śniadania, obiady dwudaniowe, kolacje – możliwość dostosowania godzin podawania potraw do potrzeb i wymagań żywieniowych grupy uczestniczącej w kursie.
Olsztyn obiady kolacje SAK Hotel

Dysponujemy dwoma salami na spotkania i poczęstunek dla Gości.

SAK Hotel Olsztyn Restauracja jest dostosowanym obiektem do przyjęcia grup zorganizowanych, które potrzebują pomieszczeń na spotkania kursy i szkolenia oraz całodziennego wyżywienia i zakwaterowania noclegów w Olsztynie.

Noclegi dla grupy uczestników szkolenia w Olsztynie

Zwróć uwagę na zalety usytuowania Hotelu SAK w spokojnej okolicy doskonałej na skupieniu się na szkoleniu i poświęceniu przez uczestników czasu wyłącznie na nauce i zaliczeniu egzaminu.

Zadzwoń zamów termin salę na
szkolenie z noclegami w Olsztynie.

Do dyspozycji wygodne noclegi w Olsztynie w pokojach 1 osobowych, pokojach 2 osobowych, pokojach 3 osobowych, pokojach 4 osobowychw zależności od potrzeb uczestników przydzielimy odpowiedni pokój na noclegi podczas kursu w Olsztynie.

Proponujemy doskonałe warunki mieszkalne i syte wyżywienie – Skorzystaj.

Pokoje na noclegi w Olsztynie SAK Hotel

Pokoje na noclegi w Olsztynie SAK Hotel

Spokojna lokalizacja Hotelu z pewnością spełnia wymagania, aby uczestnicy szkolenia w Olsztynie mieli najlepsze warunki do skupienia się na nowej wiedzy, którą muszą przyswoić i zaliczyć egzamin.

Oferta Gościnnych pokoi w Olsztynie

Sławomir Adam Krasuski Autor

PRZEWIŃ DO GÓRY