Warmia i Mazury Atrakcje Okolica Olsztyna

Przepiękna Warmia i Mazury Atrakcje Okolica Olsztyna i Hotelu SAK

Olsztyn Zamek Kapituły Warmińskiej
Olsztyn Zamek Kapituły Warmińskiej

Wybierasz się na wypoczynek w Polskę?
Obierz kierunek na stolicę Warmii i Mazur Olsztyn miasto mieszaniny atrakcji turystycznych zachwycających turystów z Polski i świata odwiedzających tę krainę.
Przyjeżdżając do Olsztyna możesz oczekiwać, że natkniesz się na piękne miasto wybudowane w średniowieczu zabytkowe budowle z czerwonej cegły pokryte czerwoną dachówkągłównie w starej części miasta zwanej starówką.


Katedra w Olsztynie Św. Jakuba
Katedra w Olsztynie Św. Jakuba

Starówka Olsztyna Zabytki zwiedzanie.

Z racji wiekowej historii miasta odkryjesz nastarym mieście Katedrę Św. Jakuba widoczną z daleka przewyższającą pobliskie kamieniczki.
Zamek Olsztyński obronny, w którym Mikołaj Kopernik mieszkał i zarządzał Warmią.
Pomnik Wielkiego Astronoma za zasługi dla Olsztyna jest umiejscowiony przed fosą zamku koło amfiteatru.
Tu większość turystów robi sobie pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem Kopernikiem.
Oprócz kilkunastu średniowiecznych zabytków na starówce Olsztyna są młodsze zabytkowe kamienice, w krórych mieszczą się olsztyńskie biura podróży, kawiarenki, restauracje, sklepy z pamiątkami i dewocjonaliami.
W okresie letnim oraz z okazji świąt na Targu Rybnym oraz na Placu Stare Miasto przy Starym Ratuszu gdzie obecnie mieści się Biblioteka Wojewódzka są organizowane Kiermasze z pamiątkami, regionalnym jedzeniem i słodkościami w różnej postaci.
Po zwiedzeniu atrakcji Olsztyńskij starówki warto zapoznać się z nowszą częścią miasta również wypełnioną turystycznymi atrakcjami na rekreację i wypoczynek.
Oprócz naruralnego piękna miasta, w którym jest kilkanaście jezior i wiele parków są obiekty sportowo rekreacyjne z których można skorzystać.
Warmiia i Mazury to gościnny region odwiedzany głównie przez turystów z Polski i Europy przyjeżdżających tu wypocząć podczas urlopu, weekendu lub ferii.
Okolica Olsztyna i większych miast w krainie 1000 jezior ma najwięcej do zaoferowania dla turystów preferujących zdrowy styl życia i przebywania w naturze.

Uroki Warmii i Mazur okolice Olsztyna na Wypoczynek

Zróżnicowane atrakcje dla turystów przybywających w największy region natury i przyrodniczych ciekawostek przyciągają chcących wypoczywać właśnie w takiej scenerii.

Hotel Pod Olsztynem na Skraju Lasu
Hotel Pod Olsztynem na Skraju Lasu

Lokalizacja Hotelu SAK pod Olsztynem na skraju lasu z obszarem rekreacyjnym Warmińsko-Mazurskim, a jednocześnie z szybkim dojazdem do śródmieścia w zaledwie 6 min.
Zapewnia Gościom wygodne tanie noclegi w Olsztynie i łatwy dostęp do natury znajdującej się w okolicy Olsztyna gdzie skorzystasz z miłego otoczenia doskonale nadającego się na wycieczki piesze, rowerowe krajoznawcze i poznawanie regionu pełnego unikalnych widoków nadających się do fotografowania.
Najciekawsze jednak jest przebywanie w terenie i odczuwanie rzeczywiste otaczającego nas środowiska. Zapachy unoszące się w czystym powietrzu dają maksymalne uczucie zadowolenia z dodatkowego poszukiwania ich źródeł i rozwiązania frapującej zagadki.

Rozważ propozycję wypoczynku w czystej zdrowej naturze w Okolicy Olsztyna.

Warmia i Mazury uznany obszar przez turystów chcących zdrowo i aktywnie wypocząć w naturalnym zdrowym środowisku najlepiej podczas wyjazdów rodzinnych z dziećmi, które mają możliwość zapoznania się z wieloma atrakcjami nowo odkrytymi ciekawostkami.
Olsztyn i okolica oczarowuje widokami, w których jest miejsce na przepiękne kompozycje złożone z pięknych szczegółów na które warto zwrócić uwagę.
Dojedź do Olsztyna na Warmii i Mazurach gdzie ciekawie wypoczniesz.
Zapoznaj się z informacjami o Olsztynie i okolicy.
Na miejscu poznasz co najlepsze – poczujesz to najlepiej.
Zapraszam: Sławomir Adam Krasuski

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →

One Comment on “Warmia i Mazury Atrakcje Okolica Olsztyna”

Comments are closed.