Foto Olsztyn i Okolica Zdjęcia Warmia i Mazury Hotel SAK

Hotel Olsztyn Restauracja SAK – w atrakcyjnej okolicy Warmii i Mazur Wśród Zamków Kapliczek Lasów i Jezior

Zobacz Ciekawe Miejsca z Olsztyna i Okolic Atrakcje Przyrodnicze Pomniki Przyrody Piękny Region Kraju z Czystymi Jeziorami Gdzie są Atrakcyjne Kąpieliska, Wypożyczalnie Kajaków, Łódek, Skuterów Wodnych, Rowerów i Żaglówek.
Odpowiednia Strefa Aromatów Naturalnej Przyrody, Pagórkowaty Teren Porośnięty Wielkimi Lasami i Bujną Roślinnością!

Fotografuj Olsztyn atrakcje turystyczne ciekawostki warmińsko-mazurskie skarby.

Zwiedzaj zabytki Warmii i Mazur szlak zamków gotyckich, historyczne miejsca życia światowej sławy Polaków, którzy mieszkali w tym znanym regionie i pozostały po nich osobiste pamiątki zgromadzone w muzeach wartościowe eksponaty oraz budynki, które zostały przeznaczone do zwiedzania jako muzea. 

SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja FasadaSAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Fasada

Zobacz zdrowe ustronne miejsce na wypoczynek w jakim zlokalizowany jest nasz obiekt w Olsztynie.

To doskonałe turystyczne miejsce w Olsztynie na wymarzone wczasy, urlop lub wyjazd na weekend z rodziną, z dziećmi.
Bardzo blisko jest do centrum Olsztyna, gdzie można zwiedzać starówkę, na której są historyczne kamieniczki, potężna katedra, wielki zamek olsztyński – dom Kopernika – obecnie Muzeum Warmii i Mazur.
Hotel SAK Nad Łyną wschód słońca Warmia i Mazury.
Konkatedralna Bazylika Olsztyn Św. Jakuba

Przecudny widok zasnuty mgłą, z okna SAK Hotel Olsztyn na dolinę i rezerwat przyrody nad rzeką Łyną o poranku.
Daję słowo przedstawiony wschód słońca – to oryginalny obraz naturalne kolory i mgła unosząca się nad rzeką Łyną w okolicy Olsztyna.
Poznaj piękno przyrody w Olsztynie  zmieniającej szaty o każdej porze roku.
Przyjedź podziwiaj Olsztyn fotografuj – warto zobaczyć atrakcje turystyczne i przyrodnicze warmińsko-mazurskie.
Konkatedralna Bazylika Olsztyn Św. Jakuba
Historia Świętej Warmii okolic Olsztyna jest doskonale zachowana do obecnych czasów dają o tym świadectwo doskonale utrzymane budowle tamtych czasów. Rozsiane po regionie znajdujące się  przeważnie w rynkach miast wokół których budowano uliczki z kamieniczkami.
Atmosfera utrzymanego miasta oprócz zwiedzania zabytków można natknąć się często na  odbywające się tu występy na scenie przy bibliotece, na Targu Rybnym, lub w Amfiteatrze im. Cz. Niemena.
Przez cały rok dostępne są turystyczne atrakcje Olsztyn stare miasto i inne wartościowe wydarzenia.

Tanie Hotele Olsztyn centrum srarówka ul. Prosta

Ulica Prosta główna na starówce Olsztyna z kamieniczkami fontanną i ….
Stare miasto Olsztyn restauracje, kawiarnie, puby, pizzerie, sklepy i stragany z pamiątkami, rzemieślnicy, stoiska  chętnie odwiedzane przez turystów Polski i zagranicy.
Jeziora Olsztyn atrakcje ptaki na molo.
Jeziora Olsztyn atrakcje ptaki na molo.
Przebywając nad jeziorem w Olsztynie zobaczysz wiele interesujących ptaków żyjących nad wodą jak mewy, czaple bociany, dzikie kaczki, kormorany. Ciekawie warte zobaczenia jak również spróbowania są zajęcia miłośników sportów wodnych, spływów kajakowych, żeglujących po jeziorze, pływających łódkami, skuterami, motorówkami i w pław lub uprawiających nurkowanie. Zaobserwowałem, że z zainteresowaniem obserwują te wydarzenia nad jeziorem w Olsztynie dzieci i dorośli.
Sprzęt wodny Olsztyn jeziora. Olsztyn wypożyczalnia sprzętu pływającego.
Sprzęt wodny Olsztyn jeziora atrakcje.

Olsztyn ciekawe miejsca Warmia i Mazury atrakcje przyrodnicze zaliczamy do  turystycznych rozrywek. Większość ciekawostek zobaczysz w miejscach odosobnienia idź na wędrówkę pieszo.
Zasada jest taka, im wolniej będziesz się poruszać tym więcej skorzystasz. Dobrze jest schylić się i w takiej pozycji dotrzeć do miejsca obserwacji. Wtedy niezauważony poczekaj kilka chwil w bezruchu, a zobaczysz coś niebywałego.
Zdjęcia Olsztyn bociany Warmia i Mazury atrakcje.
Olsztyn bociany Warmia i Mazury.
Namawiam do podglądania przyrody, w której dzieje się coś nowego przez cały czas lecz należy mieć cierpliwość, aby zobaczyć z bliska wydarzenia należące do zjawiskowych.
Najlepiej wiedzą o tym fotografujący zawodowo ptaki, zwierzęta lub zjawiska atmosferyczne.
Rodzinna wycieczka w wakacje.
Rodzinna wycieczka w wakacje.
Takie obrazki można wyśledzić w okolicy Olsztyna gdzie w naturalnym środowisku życie płynie swoim tempem w rezerwatach przyrody, do których co roku wracają ptaki. aby właśnie tu w najczystszym naturalnym środowisku mieć potomstwo. Troszkę musiałem poczekać zanim postanowiła „kacza mama” kontynuować rodzinną wycieczkę, ale w końcu się udało i oto efekt – spacerek z rodziną.
Kormorany Olsztyn jeziora ptaki.
Kormorany Olsztyn ptaki na wolności.
Gdzie dalej lecieć pewnie myślą dwa żółtodzioby.
Problem w tym, że wszędzie jest pięknie i wybór trudny.
Można zwariować jak w okolicy Olsztyna jest pięknie!!
Atrakcje przyrodnicze na każdym kroku, warto zobaczyć i zrobić zdjęcia na pamiątkę z Olsztyna z weekendu, wczasów, urlopu.
Wypoczynek hotele Olsztyn SAK Noclegi Restauracja blisko atrakcji turystycznych – starówki i centrum miasta i innych miejscowości ciekawych i pięknych.
Zwiedzaj wypoczywaj w turystycznym Olsztynie z historią i tradycją.
Wczasy w Olsztynie indywidualne plany turystyczne na wyjazd.
Weekendy Olsztyn noclegi pokoje gościnne kwatery hotel SAK
Ciekawe miejsca Olsztyn bogaty w atrakcje co krok lub częściej.

Warmia Mazury największe atrakcje Olsztyn i okolica SAK Krajobraz naturalne środowisko.Polska kraina Warmia i Mazury na Wczasy Olsztyn weekendy na wypoczynek sport i rekreację.

Spacery wędrówki w Olsztynie dla zdrowia w dzikim naturalnym środowisku z dala od hałasu i uciążliwej codzienności.
Zobacz piękno warmińsko-mazurskiej ziemi odkryj tajemnice Olsztyna przyrody i historii. Zdrowo odpoczniesz w naturalnym środowisku.
W warmińsko-mazurskie co roku wracają ptaki Polskie, aby zapewnić swoim dzieciom doskonałe miejsce rozwoju w ich dzieciństwie.
Naturalny region czystego środowiska wymarzony na weekend wczasy w Olsztynie i okolicy – sprawdź bo warto odkryć ciekawe miejsca wypoczynku.
Bartąg Kościół parafialny Św. Jana Ewangelisty i Sanktuarium Opatrzności Bożej.
Kościół Parafialny w Bartągu
– wybudowany XIV wieku, pod wezwaniem Św. Jana Ewangelisty i Sanktuarium Opatrzności Bożej – W kościele odbywają się msze w dni powszednie i niedzielę.
Odpusty 3 razy w roku.
W 1353 roku, w sołectwie Bartąg, w nieistniejącym już Pałacu Biskupów Warmińskich podjęto decyzję o lokalizacji miasta Olsztyn.Hotel Olsztyn SAK droga od Bartąga
Tani Hotel Olsztyn Restauracja SAK pokoje z łazienkami.
Hotel znajduje się pod widocznym w drugim planie sosnowym lasem, a więc jak widać wielka przestrzeń wypoczynku i przyrodnicze atrakcje, zapach kwiatów i lasu – poznaj warto..
Tu jest wolność ciekawe miejsca na zdrową sportową i rekreacyjną aktywność, spacery, jazdę na rowerku, wypoczynek sport i rekreację Olsztyn turystyka i zwiedzanie.
Polecam doskonałą lokalizację hotelu w otoczeniu przyrody i czystego powietrza – a tylko 5 -6 minut autkiem do centrum Olsztyna – blisko.
Dojazd droga od pod-olsztyńskiej wsi Bartąg piękne monumentalnie wielkie drzewa przydrożne – dopiero, gdy się znajdziesz przy nich zobaczysz potęgę przyrody.

Fotografie Olsztyn atrakcje zdjęcia ciekawych miejsc, które warto zobaczyć.

Proponuję zamieszkaj w SAK Hotel Olsztyn fotografuj zabytki, jeziora Warmię i Mazury atrakcje turystyczne w cudownej krainie 1000 jezior.
Zamów noclegi w Olsztynie.

 Odpocznij w pokoju z łazienką, TV, WiFi
SAK Hotel Olsztyn Restauracja
Noclegi z wyżywieniem Olsztyn
Fotografie i tekst: Sławomir Adam Krasuski
Sławomir Adam Krasuski Autor
↑ PRZEWIŃ DO GÓRY