Wczasy Olsztyn Weekend Urlop Warmia i Mazury Hotel SAK

Warmia i Mazury Wczasy w Olsztynie i Okolicy Atrakcje Turystyczne Noclegi i Wyżywienie w SAK Hotel Olsztyn Restauracja w Zdrowym Naturalnym Środowisku Doskonałym na Wypoczynek Indywidualny, dla Par, dla Rodziny z Dziećmi.

Indywidualne Wczasy w Olsztynie – Których Szukasz!
Wczasy w Olsztynie i okolicy turystyczna pełna niezależność i swoboda: wyboru posiłków na zamówienie, dowolnych godzin konsumpcji, wygodnych pokoi z łazienkami, TV, WiFi. noclegów na fajne wczasy w przyjaznym otoczeniu, z własnym dojazdem, dowolnie wybranym terminem pobytu atrakcyjnie przez cały rok.

Zdrowe otoczenie warmińsko-mazurskie gwarancją zdrowego wypoczynku na wczasach.

Duża Dawka Atrakcji w Olsztynie Podczas Beztroskiego Wypoczynku.

Hotel Olsztyn Restauracja SAK logo na wjeździe

Hotel Olsztyn Restauracja SAK Logo na Wjeździe


Proponuję indywidualne wczasy w Olsztynie na wypoczynek właściwe spokojne i ustronne miejsce w otoczeniu natury – przyrody w sąsiedztwie sosnowego lasu i rezerwatu, w okolicy czyste jeziora, doskonałe miejsce na spacery, turystykę, rekreację uprawianie sportu zwiedzanie zabytków Olsztyna.
Blisko do centrum Olsztyna 5 – 6 minut autem.
W zależności od upodobań i potrzeb Gości do dyspozycji 1-2-3-4-osobowe wygodne pokoje wszystkie z łazienkami, TV, WiFi i parking monitorowany za darmo zamykany na noc.
Wczasowicze w SAK Restauracji Olsztyn posiłki otrzymują wybrane z karty menu o wybranej wcześniej dogodnej porze.
Jedzenie  jest przygotowywane na bieżąco ze świeżych produktów do wyboru z karty menu lub na indywidualne uzgodnione zamówienie.

Wczasy Olsztyn weekendy urlopy – opłaty cennik

Opłata za nocleg – pobyt jednej osoby w pokoju dwuosobowym 65 zł/doba
Opłata za całodzienne wyżywienie około 45 – 60 zł / osoba:
– śniadanie – zestawy do wyboru z kawą lub herbatą 15 zł /osoba
– obiad – 2 dania do wyboru z menu od 15 do 30 zł / osoba
– kolacja – 15 zł /osoba
A więc opłata za nocleg i całodzienne wyżywienie:
od 110 zł/doba, do 125 zł/ za dobę w zależności od wartości zamówionego całodziennego wyżywienia.
Wykupienie wszystkich posiłków jest nieobowiązkowe.
Przy pobytach wczasowych weekendowych powyżej czterech dób hotelowych,
udzielamy rabatu 10% na noclegi do końca pobytu.

Zamiast wybrać wczasy pod gruszą – wybierz niezależne wygodne – tanie wczasy Olsztyn Hotel Restauracja SAK Olsztyn ośrodek wczasowy Warmia i Mazury indywidualne wczasy dostosowane do potrzeb i upodobań Gościa.

Podpowiemy w zależności od zainteresowań, co ciekawego warto zobaczyć.
Poznaj turystyczne atrakcje Olsztyn i okolice, abyś długo wspominał Warmię i Mazury cudne największe atrakcje w Olsztynie i okolicy.

SAK Hotel Olsztyn Restauracja doskonały wybór na udany wyjazd i
wypoczynek weekend, urlop, wczasy w Olsztynie i okolicy
Sport i rekreacja Olsztyn i okolice wczasy weekendy

Sport i Rekreacja Olsztyn i Okolice Wczasy Weekendy

sport i rekreacja w pięknym krajobrazie Warmii i Mazur

Skorzystaj z wygodnego SAK Hotelu w Olsztynie na dowolny wypoczynek o każdej porze roku jest pięknie.
Sprawdzone solidne wczasy lub udany weekend. Poznaj zalety i doskonałe usytuowanie obiektu wśród lasów i jezior, blisko jednocześnie centrum Olsztyn atrakcje turystyczne zabytki, starówka i możliwość korzystania z współczesnych atrakcyjnych miejsc zabaw, czynnego wypoczynku i laby .
Poznaj zalety aktywnego wypoczynku i wiele różnorodnych atrakcji podczas przebywania w Olsztynie i okolicy, w pięknej czystej krainie Polski na cudownej Warmii i Mazurach, w oazie dzikiej naturalnej czystej przyrody, w przyjaznym dla uciechy, wypoczynku i laby zorganizowanym dobrze wyposażonym regionie turystycznym na doskonały wypoczynek.

Hotele Mazury Olsztyn Noclegi Restauracja SAK

Hotele Mazury Olsztyn Noclegi Restauracja SAK

Dojazd Hotel Olsztyn SAK szosą, dawnym Traktem Niborskim.

Dojazd Hotel Olsztyn SAK Szosą Dawnym Traktem Niborskim.

Dojazd Hotel Olsztyn SAK do samej bramy szosą ulicą Nad Łyną dawniej zwaną Gościńcem Niborskim, który jest częścią Szlaku Królewskiego z Warszawy do Królewca obecnie Kaliningradu. Święta Warmia i cudowne Mazury, to strefa ekologiczna zdrowego wypoczynku w naturalnej przyrodzie – krajobrazach okolicy Olsztyna.

Przyrodnicze atrakcje Olsztyn wczasy jesienią.

Przyrodnicze Atrakcje Olsztyn Wczasy Jesienią.

Wczasy Olsztyn weekend urlop przebywanie nad czystymi jeziorami Warmia i Mazury  rekreacja spacery . Wypoczynek w SAK Hotel w  przyjaznym czystym środowisku w sąsiedztwie sosnowego lasu uwalniającego aromaty i fitoncydy, w którym zdrowotne spacery duktami i „Gościńcem Niborskim” oraz oddychanie higienicznym powietrzem poprawia samopoczucie usuwa zmęczenie. Przebywanie wśród jezior i lasów poprawia zdrowie i wprowadza nas w magiczny świat prawdziwej naturalnej przyrody – jej szum, cykanie, kumkanie i przyjemne, przyjazne odgłosy śpiewu wielu gatunków ptaków.

SAK Olsztyn Hotel Mazury Krajobraz Warmia

SAK Olsztyn Hotel Mazury Krajobraz Warmia

Jeziora Olsztyn atrakcje ptaki na molo.

Jeziora Olsztyn Atrakcje Ptaki na Molo.

Atrakcje Olsztyn wczasy nad jeziorem.

Atrakcje Olsztyn Wczasy Nad Jeziorem

Katedra Olsztyn zabytki starówka.

Katedra Olsztyn Zabytki Starówka

Nad meandrującą nieopodal czystą rzeką Łyną płynącą spokojnie w kierunku miasta Olsztyn ciekawe miejsca znajdują się dosłownie co krok, można zobaczyć mieszkające tu, gatunki dziko żyjących zwierząt – jak sarny, jelenie, bobry, jeże,łosie. Tu również gniazdują ptaki, których odgłosy i piękne przeloty zauważymy natychmiast. Należy tylko zachowywać się spokojnie, a natychmiast odkryjesz ciekawe zjawiska przyrodnicze.
Turystyczny Olsztyn w swoich granicach ma aż 11 jezior, nad którymi są piaszczyste plaże i wolny dostęp do wody i doskonały dojazd. Są wypożyczalnie sprzętu wodnego w zależności od upodobań można spędzić czas wolny pływając po jeziorze łódką, rowerem wodnym, żaglówką lub kajakiem.  Poznając świat przyrody, opalając się i atrakcyjnie, czynnie wypoczywając wśród pięknych pejzaży kniei Warmii i Mazur, a szczególnie okolic Olsztyna.
Olsztyn jest stolicą Warmii i Mazur, głównym ośrodkiem gospodarczym, administracyjnym i kulturalnym. Od VII wieków powstawały tu obiekty sakralne, budowle obronne i domy mieszkalne. Społeczność wielokulturowa stworzyła historię i kulturę regionu wartą uwagi współczesnego turysty.
Z ziemi Warmii i Mazur wywodzili się lub spędzili tu większą część życia – Polacy, którzy rozsławili nasz kraj na całym świecie. Wspomnę kilku znanych jak Mikołaj Kopernik, Feliks Nowowiejski, Seweryn Pieniężny, Maria Ziętara Malewska, Erik Mendelsohn. Warto poznać ich biografie – działalność i zasługi, oraz miejsca ich życia, które są obecnie dostępne, jako muzea.

Wjazd na starówkę w Olsztynie katedra Św. Jakuba, wiele ciekawych odrestaurowanych kamienic, Zamek Olsztyński, w którym mieści się Muzeum Warmii i Mazur również jest utrzymane w idealnym stanie i pozwala nam przenieść się w wiekowo odległe czasy, aby poznać historię i warunki w jakich żył Mikołaj Kopernik i mieszkańcy Olsztyna przed wiekami w mieście otoczonym murami obronnymi i fosą.

Wysoka Brama Olsztyn starówka wjazd

Wysoka Brama Olsztyn Starówka Wjazd

Wysoka Brama Olsztyn starówka wjazd brama główna, ulica Staromiejska.

Atrakcje Olsztyn zabytki zamek katedra amfiteatr imprezy otwarte dla dzieci dla młodzieży i dorosłych. Poznaj piękno starego miasta i kulturalne wydarzenia baw się!
HOTEL Olsztyn Noclegi Restauracja SAK Mazury hotele Warmia Zamów indywidualne wczasy SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Warmia i Mazury Polska.
Wczasy Olsztyn Tel. 89 541-45-45

Wczasy weekendy atrakcje Warmia i Mazury noclegi Olsztyn hotel sprawdzony dowolny bezpieczny wypoczynek wśród ciekawych i przyjaznych widoków.

Olsztyn Hotel SAK w Krajobrazie Warmii i Mazur

Olsztyn Hotel SAK w Krajobrazie Warmii i Mazur

Sławomir Adam Krasuski Autor
Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja SAK Noclegi Olsztyn Tanio
↑ PRZEWIŃ DO GÓRY