Ferie Zimowe Olsztyn Propozycje Noclegi Tanie Hotel Olsztyn SAK

Indywidualne Zimowe Ferie Olsztyn Propozycje Sportów Zimowych – Stok Kartasiówka

Noclegi Tanie Hotel Olsztyn Restauracja SAK.
Samodzielne Gościnne Pokoje z Łazienkami i Całodzienne Wyżywienie.
Czas Wolny na Wypoczynek w Olsztynie i Okolicy Turystyka Uciecha dla Dzieci Młodzieży i Dorosłych Lokalna Rekreacja i Sport.

Ferie Olsztyn Hotel SAK wyciąg narciarski blisko

Blisko Wyciąg Narciarski Olsztyn Ruś

Zimowe ferie w Olsztynie na przedmieściu w SAK Hotel Olsztyn weekend urlop wczasy Warmia i Mazury cud natury czyste jeziora i wielkie lasy.
Wypocznij w leśnym hoteliku pod Olsztynem, usytuowanym w sąsiedztwie lasu w czystym środowisku naturalnym i spokoju – użyj rekreacji sportu aktywnego wypoczynku w około wiele przestrzeni na bieganie na nartach spacery nordic walking.
Doskonała lokalizacja, ponieważ jest blisko do centrum Olsztyna 5 – 6 minut autem, aby poznać uroki i atrakcje miasta ciekawe miejsca warte poznania oraz blisko jest do wyciągu narciarskiego Kartasiówka w Rusi, bo tylko 2 – minuty jazdy autem.

Zimowe ferie Olsztyn – Ruś Kartasiówka Wyciąg Narciarski

Naśnieżanie Kartasiówki Ruś Olsztyn

Naśnieżanie Kartasiówki Ruś Olsztyn

Zimowe ferie Olsztyn - Ruś Kartasiówka wyciąg narciarski

Doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek na Warmii i Mazurach wyciąg narciarski w Olsztynie i okolicy. Zjazdy na nartach z Kartasiówki.

Po narciarskim trudzie wypoczniesz w gościnnym pokoju Olsztyn Hotel SAK, a pyszne posiłki w restauracji dodadzą sił na inne atrakcje w Olsztynie, gdzie jest wiele możliwości spędzenia czasu wolnego na basenie zwiedzając zabytki Olsztyn stare miasto.

Wielką zaletą przebywania w Olsztynie jest możliwość poznania ciekawej historii miasta, w którym żył i administrował Olsztyn i okolice sam Mikołaj Kopernik najbardziej znany mieszkaniec Olsztyna.

Zwiedzanie Olsztyn starówka

Warto wiedzieć, że w 1353 r w siedzibie Biskupów Warmińskich na zamku w Bartągu podjęto decyzję o lokalizacji Olsztyna Nad Łyną  i na wzgórzu powstał gród z murami obronnymi, fosą, zamkiem, katedrą i Wysoką Bramą bramą wjazdową na teren miasta.

Obecne miasto jest kilkunastokrotnie większe i w swoim terytorium ma 11 jezior, parki i wiele budowli użyteczności publicznej nastawionych szczególnie na rekreację i rozrywkę.

Na Starym Mieście w Olsztynie o każdej porze roku zastać można wiele osób zachwyconych robieniem zakupów . Kupowaniem upominków z pobytu w Olsztynie.

Inni turyści zwiedzają zabytki Olsztyna zamek, katedrę, ważne atrakcyjne miejsca Warmii i Mazur.

Turystyczny Olsztyn parki nad Łyną pod zamkiem.

Turystyczny Olsztyn parki nad Łyna

W trakcie zwiedzania starówki można skorzystać z chwili spokoju w pobliskim dużym parku pod zamkiem wzdłuż rzeki Łyny, dla relaksu popatrzeć i posłuchać pluskającej wody na śluzie i okolicznych wielu pięknych fontannach dających relaks w Olsztynie.

Centrum Olsztyn AURA Galeria Handlowa

Galeria Handlowa AURA centrum Olsztyn rozrywka.

W pochmurne dni miło czas można spędzić w centrum Olsztyna ciekawe miejsca rozrywka – kina, teatry, filharmonia – wszystkie obiekty nowo budowane lub po kapitalnym remoncie, więc nowoczesne wnętrza i technologie zapewniają najwyższą jakość dobrze spędzonego czasu.

Zimowa Sceneria SAK Olsztyn

Zimowa Sceneria SAK Olsztyn

Przyjedź Na Ferie do Olsztyna na Weekend

Poznaj Turystyczny Olsztyn w Ferie 
Polecam Noclegi Mazury Hotel SAK
Sławomir Adam Krasuski
Sławomir Adam Krasuski Autor

↑ PRZEWIŃ DO GÓRY