Jesień Olsztyn okolice Hotelu SAK

Jesień wokół Hotelu SAK.

ul. Nad Łyną - droga do Hotelu SAK Olsztyn

Dżdżyste poranki, tajemnicza mgła nad doliną rzeki Łyny oraz jesienne barwy liści pozostałych na drzewach i pod nimi – widzimy wokół siebie.

Jednocześnie specyficzny zapach w wilgotnym powietrzu upewnia nas, że nadeszła jesień.

Piękne zakola esy rzeki płynącej przez miejscami pożółkłe kępy trzcin traw i tataraków.
Nieliczne listki na brzozie wiszą jak małe bombki upiększając drzewo i perspektywę widoku za nim.
Nad głowami kluczami podróżują gęsi na południe – gęgając pewnie dla zabicia nudy w tej długiej przeprawie.
Już małymi grupkami fruwają sikorki spryciary i wyjadają wiszące na krzewach i drzewach pozostawione podsuszone owoce.

Nad rzeką, nad jeziorem na Warmii i Mazurach.

Rzeka Łyna przed Olsztynem okolica Hotelu SAK

Ciepła jesień zachęca do bezpośredniego przebywania w naturalnym środowisku do odkrycia szczegółów podziwiania kolorowego krajobrazu jesiennych barw przeplecionych błękitem wstęgi rzeki czy tafli jeziora, w którym mieszanka barw odbitych w wodzie tworzy drugi bajkowy świat czasem pofalowany przez pluskające w wodzie rybki.

Piesze wycieczki, spacery w okolicy Olsztyna.

Przebywanie na świeżym powietrzu aktywny wypoczynek dla zdrowia, piesze wycieczki, wdychanie rześkiego czystego powietrza dopomoże mam w łagodnym przejściu przez jesienny klimat i przygotuje organizm do zimy.
Warto więc poświęcić czas wolny na pod hartowanie zdrówka i wybrać się na wędrówkę z rodziną, z dziećmi, podczas których mając dobrą umiejętność spostrzegania, można obserwować zwierzęta i ptaki. 
Wycieczka jesienią może zakończyć się ogniskiem z opiekanymi nad nim kiełbaskami i pieczonymi ziemniakami. Te proste potrawy z ogniska smakują wszystkim, więc z pewnością  uczestnicy wydarzenia nawet ci „wyciągnięci z domu” będą zadowoleni.SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Fasada

SAK Hotel Olsztyn Restauracja – proponuje.

Lokalizacja Hotelu SAK na przedmieściu Olsztyna w naturalnym czystym środowisku, więc teren doskonale nadaje się na realizację takiego przedsięwzięcia w okolicy. 
Uczestników pieszego tournee – zapraszamy do stylowej Restauracji w Olsztynie na obiadek, podwieczorek, przekąskę oraz grzańca, gorącą kawę lub smakową herbatę. Wszystkie gorące dania i napoje do wybrane z menu – duży wybór sytych dań – kuchnia Polska.
Zobacz jak pięknie jest jesienią w okolicy Olsztyna – ruszaj po zdrowie.
Poznaj aromat i złote barwy słonecznej krainy, gdzie krajobraz jak malowane pejzaże.
Wstąp do SAK Hotel Olsztyn Restauracja na poczęstunek i rozgrzewający napój.
Zaproś rodzinę i przyjaciół na jesienny spacer z obiadem.

SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja

Sławomir Adam Krasuski – SAK

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →