Gotowe Pokoje Na Wynajem Olsztyn SAK Hotel

Gotowe Pokoje Na Wynajem Olsztyn SAK Hotel

Olsztyn Pokoje na Noclegi

Gotowe Pokoje Na Wynajem Olsztyn SAK Hotel Restauracja polecamy do korzystania z naszych usług w naturze – 6 minut jazdy autem do centrum miasta Olsztyna.
Zapraszamy na noclegi w pokojach z łazienkami, TV, WiFi oraz miejsce dla auta na parkingu przed obiektem w otoczeniu czystego ekosystemu na zdrowy i spokojny sen.
Sprawdź jak doskonale wypoczniesz w Olsztynie w naturze Warmii i Mazur.
Olsztyn Noclegi dla pracujących lub przebywających na urlopach w dni powszednie od poniedziałku do piątku oraz na weekend w Olsztynie z piątku na sobotę i na niedzielę.
Rezerwuj Pokoje na noclegi całkowicie samodzielnie bez pośrednictwa.
Wybierz Gotowe Pokoje Na Wynajem Olsztyn SAK Hotel tel. 89 541 45 45

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →