Dziewicza Natura Olsztyn Przedmieście

Dziewicza Natura Olsztyn Przedmieście

Olsztyn Warmia i Mazury

Dziewicza Natura Olsztyn Przedmieście południowej części miasta czyli widok na współczesną Dzielnicę Jaroty i największą wieżę telewizyjną w Polsce.
Udokumentowane zostało na fotografii, że Olsztyn jest miastem jezior i parków oraz otaczających go lasów wśród pagórkowatego terenu będącego siedliskiem żyjących swobodnie zwierząt i ptaków.
Zapach unoszący się w powietrzu oraz dobroczynne kompozycje złożone z odgłosów przyrody, ptaków i świerszczy, to specjalność zapadająca w pamięć miłośników wypoczynku w okolicy Olsztyna.
Warto przeznaczyć cały dzień na spokojną wędrówkę i wałęsanie się w odludnych kniejach, by czerpać relaks i spokój dla odprężenia się po trudach codziennego życia.
Masz czas na urlop, skieruj się do Olsztyna na wypoczynek.
Poznaj atuty przyrody w otoczeniu Hotelu SAK wokół posesji skąd możesz czerpać do woli zadowolenie ze spokoju, a jednocześnie jest blisko do centrum miasta gdzie dotrzesz w 6 minut na zwiedzanie miasta.
Zawitaj do Olsztyna i ciesz się z wyjazdu na urlop.
Zapewniamy solidne pokoje na wypoczynek w Olsztynie.
Rezerwacje tel. 89 541 45 45 Olsztyn SAK Hotel

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →