Hotel Pod Olsztynem Noclegi Restauracja SAK

Tani Hotel Pod Olsztynem Tanie Noclegi Restauracja SAK

Dojazd w 6 minut Jazdy Autem do Śródmieścia Olsztyna Do Centrum
Oferujemy spokojne miejsce poza Olsztynem – na granicy miasta – na wypoczynek w Hotelu SAK usytuowanym w naturalnym środowisku charakterystycznym dla Warmii i Mazur.
Przy obiekcie w bezpośrednim sąsiedztwie rośnie sosnowy pachnący las doskonały na rekreację.
Ścieżkami i drogami dojdziesz do brzegu rzeki Łyny do Rezerwatu Przyrody.

Hotel Pod Olsztynem SAK

Hotel Pod Olsztynem SAK

SAK Hotel Pod Olsztynem Noclegi Restauracja SAK

Olsztyn Bar Restauracja SAK

Olsztyn Bar Restauracja SAK

Olsztyn 1 2 3 4 Osobowe Pokoje z Telewizorem

Olsztyn 1 2 3 4 Osobowe Pokoje z Telewizorem

Noclegi Olsztyn Oddzielne Pokoje z Łazienkami

Tanie Samodzielne Pokoje Na Noclegi Olsztyn Hotel SAK

Tanie Samodzielne Pokoje Na Noclegi Olsztyn Hotel SAK

Hotel pod Olsztynem Noclegi Restauracja SAK w miejscu sprzyjającym wypoczynkowi uznanym na zdrowy i relaksujący luz w przestronnym pokoju hotelowym na pobyt dzienny z TV, WiFi i łazienką z natryskiem – wc – umywalką.
Goście korzystający z tanich noclegów pod Olsztynem mają do dyspozycji wybrany pokój Gościnny 1, 2, 3, 4 osobowy, a na zewnątrz ławeczki na posesji możliwość z przebywania w pięknym terenie charakterystycznym dla Warmii i Mazur tuż za bramą las rzeka i ścieżki do pieszych spacerów i wędrówek przy Hotelu pod Olsztynem.
Goście hotelowi tuż po przyjeździe w recepcji mają możliwość zamówienia śniadań na poranek następnego dnia do pokoju na określoną przez siebie godzinę w okresie od 7: 00 do 10: 00 godziny – zadowolenie z przynoszonych „śniadań do łóżka” jest często przyjaźnie komentowane przez zadowolonych Gości  – „nawet w domu lub u mamy tak dobrze nie było”.

Rekreacja Wypoczynek SAK Hotel Pod Olsztynem

Domki pod Olsztynem ul. Stawigudzka i ul. Kryształowa

Domki pod Olsztynem ul. Stawigudzka i ul. Kryształowa

Świetne okoliczne tereny rekreacyjne przy SAK Hotel pod Olsztynem na przedmieściu wśród zdrowego naturalnego środowiska na uprawianie samodzielnie sportu i aktywności fizycznej w pobliskim aromatycznym lesie lub na terytorium pełnym zalet do przebywania na zorganizowanym pikniku lub plenerze w pięknej przestrzeni oraz możliwość skorzystania z wielu form wypoczynku na kilku pobliskich jeziorach w zorganizowanych plażach wyposażonych w mola parasole i wypożyczalnie sprzętu na wodę i rekreację.
Umiejscowienie SAK Hotel pod Olsztynem, to alternatywa spokojnego wypoczynku z doskonałym dojazdem na preferowane przez turystów zwiedzanie zabytków miasta i rozrywkowe atrakcje w Olsztynie i okolicy.
Obecnie na aktywny wypoczynek w Olsztynie nad jeziorem turyści wybierają nowoczesną Plażę Miejską (dojazd w 5 minut), gdzie znajdują się nowo wyposażone wypożyczalnie sprzętu pływającego do uprawiania sportów wodnych i miejsca do wylegiwania się na słońcu na piaszczystej plaży.
Każdy dzień pobytu w Olsztynie można zróżnicować innymi fantastycznymi atrakcjami obierając nowy kierunek miejsce na wycieczkę w Olsztynie i okolicy na zwiedzanie miasta i zabytków przyciągających swą popularnością obiektów historycznych i współczesnych.
Popularny warmińsko-mazurski Olsztyn przygotowany jest na odwiedziny turystów, ponieważ już od Dnia 1 – maja uruchomione zostały w Olsztynie obiekty wypoczynkowe nowo wyposażone ukończonych inwestycji nd jeziorem Ukiel – Krzywe.

Atrakcje Rekreacja SAK Hotel Olsztyn

Plaże Jeziora Olsztyn Plaża Miejska

Plaże Jeziora Olsztyn Plaża Miejska

Imprezy turystyczne w Olsztynie i kulturalne na Warmii i Mazurach.
Ciekawa turystyka w i pod Olsztynem – piesza, krajoznawcza, jazda rowerowa, grupowe spływy kajakowe, interesujące koncerty, coroczne festiwale, regionalne wystawy, spotkania dla rozrywki.
Szczegółowe informacje o zabytkach, o Muzeum w Zamku Kapituły Warmińskiej z XIV wieku, bieżące informacje turystyczne, plany turystycznych imprez w Olsztynie na Warmii i Mazurach.
Po całodziennej zjawiskowej wyprawie na najlepsze atrakcje Olsztyna i okolicy warto wypocząć w spokojnym miejscu SAK Hotel pod Olsztynem w hotelowym pokoju z łazienką TV i WiFi, gdzie następuje powrót do wygodnego biernego wypoczynku w dobrych warunkach mieszkalnych.

Atrakcyjna Lokalizacja SAK Hotel Olsztyn

Baśniowy Olsztyn Tajemnicze Mgły Nad Łyną

Baśniowy Olsztyn Tajemnicze Mgły Nad Łyną

Sprawdź SAK Hotel Pod Olsztynem Dogodny na Wypoczynek w Bogatym Otoczeniu – Wycieczki w Znakomite Miejsca w Pobliżu Olsztyna.
Rewelacyjna Lokalizacja Hotelu Pod Olsztynem z szybkim dojazdem do Kortowa, Osiedla Zacisze, Osiedla Tęczowy Las, Osiedla Bajkowego, Jarot i Nagórek.
Dojazd Małą Obwodnicą Olsztyna
Zamawianie Noclegów Hotel Pod Olsztynem tel. 89 541 45 45 

Faga SAK Olsztyn Hotelowy Wjazd

Faga SAK Olsztyn Hotelowy Wjazd

Odpowiednia odległość od głównych ulic Olsztyna daje Gościom możliwość wypoczynku w ciszy i spokoju co pozytywnie wpływa na idealny wypoczynek i prawidłową regenerację zmęczonego organizmu.
Pełen relaks w pokoju hotelowym z łazienką TV, Wi-Fi.

Krajobraz Olsztyn Południe Zima

Krajobraz Olsztyn Południe Zima

 Poznaj Luz w Hotelu Pod Olsztynem Wypoczynek w Naturze.
Radził SAK – Sławomir Adam Krasuski.
SAK Hotel Pod Olsztynem