Nowy Dojazd SAK Hotel Olsztyn

Po nowej nawierzchni dojedziesz do Hotelu SAK Olsztyn ul. Nad Łyną 6 – Układanie nowych warstw asfaltu zapewni Gościom bezpieczny dojazd do hotelu jak po stole.

Nowy asfalt przed Hotelem SAK Olsztyn
Nowy asfalt przed Hotelem SAK Olsztyn

Nowy Dojazd do Hotelu SAK Olsztyn

Chociaż prace przy naprawie i poszeżeniu drogi rozpoczęły się już dwa tygodnie temu, to wylewanie asfaltu przypadło na 15.09.2014 – 20.09.2014r – Po tym terminie pozostaną tylko prace kosmetyczne z poboczem i wysianie trawki.

Wjazd do SAK Hotel Olsztyn nowa nawierzchnia
Wjazd do SAK Hotel Olsztyn nowa nawierzchnia

Poszeżona o 1metr szosa znacznie zwiększy bezpieczeństwo dojazdu do Hotelu SAK i skończy się jazda po dziurach w starym asfalcie na ul. Nad Łyną, która jest mini obwodnicą Olsztyna, ponieważ bez skrzyżowań ze światłami można dojechać z Kortowa – UWM Olsztyn na dzielnicę Jaroty, Nagórki i Osiedle Zacisze.

Pierwsza Warstwa Asfaltu ul. Nad Łyną
Pierwsza Warstwa Asfaltu ul. Nad Łyną

To kolejny nowy wizerunek ul. Nad Łyną – dawniej w średniowieczu był to Gościniec Niborski z Olsztyna do Nidzicy  – to jeden z fragmentów Szlaku Królewskiego Warszawa – Królewiec, obecnie turystyczny szlak na którym zachowały się nieliczne odcinki w historycznym wizerunku bez zmiany nawierzchni.

Jednak możesz przyjechać Szlakiem Królewskim lub Gościńcem Niborskim do Hotelu SAK Olsztyn.

Przyjedź nową szosą do Hotelu SAK Olsztyn na Weekęd wypocznij.

Odwiedź korzystne miejsce na wypoczynek w Olsztynie.

Skorzystaj – Tanie Noclegi Olsztyn Hotel SAK

Sprawdź Nowy Dojazd do Hotelu w Olsztynie.

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →