Hotel w Olsztynie i Okolicy Noclegi Pokoje SAK

Tani hotel w Olsztynie i okolicy noclegi na przedmieściu gościnne pokoje do wynajęcia na weekend wakacje urlop wypoczynek dla par młodzieży rodziny z dziećmi

SAK Hotel w Olsztynie na przedmieściu przy osiedlu Kortowo, gdzie mieści się Uniwersytet Warmińsko-Mazurski.
Z Hotelu SAK jest blisko do centrum Olsztyna zaledwie 6 minut autem.
Rekomendowany turystyczny region Warmii i Mazur na wypoczynek w weekend wakacje na urlopie w zdrowym środowisku w otoczeniu atrakcyjne jeziora Olsztyńskie lasy aromaty żywicy w czystym powietrzu na dotlenienie organizmu dzieci młodzieży i dorosłych osób.

Mapa Hotele w Olsztynie i okolicy Hotel SAK

Wypoczynek weekend Olsztyn Hotel restauracja na przedmieściu w doskonałym miejscu na uprawianie nordic walking wiele ciekawych ścieżek na atrakcyjne piesze wycieczki w okolicy Olsztyna wzdłuż rzeki Łyny  wokół jezior i leśnymi duktami wypełnionymi aromatycznym pełnym tlenu powietrzu tak potrzebnego do rekreacji.

Noclegi Olsztyn Hotel Restauracja SAK pokoje gościnne do wynajęcia na wypoczynek po pracy.

Olsztyn i okolice Warmia i Mazyry Hotel SAK Polska
Olsztyn i okolice Warmia i Mazury Hotel SAK Polska

Weekend w Olsztynie i okolicy Hotel Restauracja SAK zapewnia wygodne pokoje z łazienkami TV, WiFi.
Po noclegu na życzenie Gościa serwujemy do pokoju wybrany zestaw śniadaniowy z kawą lub herbatą również do wyboru.
Noclegi SAK Hotel Olsztyn
1-osobowe pokoje Olsztyn,  
2-osobowe pokoje Olsztyn
3-osobowe pokoje Olsztyn
4-osobowe pokoje Olsztyn
Polecamy z łazienkami wszystkie pokoje do wynajęcia wyposażone w TV, i internet WiFi.
Aktywnie atrakcyjnie w Olsztynie w weekend wiele miejsc co watro zobaczyć i uczestniczyć w atrakcjach regionalnych różnorodnych imprezach i rekreacji turystycznej nad jeziorami i zwiedzaniu  Olsztyna zabytków średniowiecznych budowli, muzeów pełnych pamiątek z historii i ciekawych eksponatów.

Wypoczynek Olsztyn Hotel Noclegi Restauracja SAK

Najważniejsze noclegi Olsztyn pokoje hotelowe na weekend

Planuj weekend w Olsztynie noclegi w Hotelu SAK

Kontakt tel. 89-541-45-45 Hotel Olsztyn noclegi SAK

Sławomir Adam Krasuski

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →