Hotel Olsztyn SAK do noclegów gratis fitoncydy na zdrowie!

Warmia Mazury hotel Olsztyn SAK usytuowanie bezpośrednio przy sosnowym lesie sprawia, że znajdujemy się w strefie bioterapeutycznej.

Warmia i Mazury lasy Olsztyn atrakcje przyrodnicze.

Fitoncydy w lesie czynią powietrze higienicznym – bezbakteryjnym.
Takim bioterapeutycznym i czyściutkim powietrzem jest otoczony
SAK Hotel Olsztyn.
Las sosnowy sąsiadujący z posesją zapewnia Gościom i nam dużo czystego powietrza do doskonałego wypoczynku.
Sprawdź jak doskonale u nas wypoczniesz!

Fitoncydy zwane atmowitaminami znajdują się jak nazwa wskazuje w powietrzu.
Mają działanie bakteriobójcze, dezynfekcyjne powietrza sprawia, że jest ono prawie sterylne.
Jeden metr sześcienny zawiera tylko około 50 jednostek bakterii, a powietrze miejskie ma około 800 jednostek bakterii.
To, aż 16 razy więcej na naszą niekorzyść.
Higieniczne powietrze – to bioklimat z dużą ilością tlenu plus fitoncydy, które potrafią zabić nawet pałeczki gruźlicy i okrężnicy, oddziaływają leczniczo na człowieka.
Zalecane przez lekarzy i naukowców zajmujących się fitoncydami jest przebywanie jak najczęściej w otoczeniu powietrza z fitoncydami, ponieważ wtedy w organizmie następuje oczyszczanie, dezynfekcja, usuwanie bakteriobójcze i grzybobójcze.
Tu za przykład można podać zdrowych drwali bardzo ciężko pracujących przy wrębie lasu.

Logo Hotel Olsztyn SAK wjazd na parking.

Sosnowy las wokół Hotelu SAK wjazd na parking.

Przebywanie w otoczeniu czystego powietrza z fitoncydami – zdrowotnymi substancjami lotnymi zalecane jest dla wszystkich, ale szczególnie dla małych dzieci, osób chorych na astmę lub mających kłopoty z drogami oddechowymi. Przebywanie bezpośrednie w promieniu do 5 metrów od pnia drzewa jest najkorzystniejsze.

Najlepiej poświęcić na bioterapię nie mniej niż 20 minut. Należy zdjąć buty, aby odkryć stopy najczęstsze miejsce gromadzenia się bakterii grzybów. Poleca się objąć pień drzewa i trochę ruchów – prostej gimnastyki i dużo głębokich oddechów.

Należy wspomnieć, że dodatkowo podczas bioterapii następuje jonowe wyrównanie naszego organizmu, ponieważ znajdujemy się w powietrzu z jonami ujemnymi i jesteśmy rozładowywani z nadmiaru jonów dodatnich, których w cywilizowanym świecie zbieramy potężne ilości, pracując przy urządzeniach elektrycznych i elektronicznych, nawet dzwoniąc komórką.

Mazury Hotel Olsztyn Noclegi
Restauracja SAK – proponuje Gościom poleca krainę 1000 jezior Warmię i Mazury na weekend, a będzie udany wyjazd rodzinny, z przyjaciółmi, z dziećmi, indywidualnie, we dwoje i służbowo, na odpoczynek i fitoncydy.

Warmia Mazury hotele Olsztyn Hotel SAK na noclegi w pięknym regionie Polski turystyka sport rekreacja wypoczynek w naturalnym środowisku.

Przyjedź na wczasy do Olsztyna, na bioterapię za darmo podczas pobytu w pokoju fitoncydy też działają .
Popraw  swoje samopoczucie, to działa i jest udowodnione naukowo.
Noclegi w leśniczówce – SAK Hotel Olsztyn – skorzystaj na zdrowie.

HOTEL Olsztyn Noclegi Restauracja SAK Mazury Warmia Zadbaj o swoje zdrowie i wypoczynek

Wybierz SAK Hotel Olsztyn i okolice Zdrowe Miejsce.

Zamów Pokoje Zadzwoń tel. 89-541-45-45 

Sławomir Adam Krasuski

Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja SAK 

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →

3 Comments on “Hotel Olsztyn SAK do noclegów gratis fitoncydy na zdrowie!”

Comments are closed.