Restauracja Olsztyn Imprezy Okolicznościowe Hotel SAK

Pomysłowe Spotkanie w Restauracji SAK Olsztyn – Oryginalne Przyjęcie dla Rodziny w Olsztynie w Restauracji z Okazji Rocznicy, Imienin dla Najbliższych w Dyskretnym Bezpiecznym Miejscu w Olsztynie.

Olsztyn Sala na Uroczysty Obiad w Restauracji z Galerią Rzeźb

Olsztyn Sala na Uroczysty Obiad w Restauracji z Galerią Rzeźb

SAK Hotel Restauracja Olsztyn Imprezy Okolicznościowe Uroczyste Obiady z Noclegami.

Przyjęcia w restauracji – wszystkie ważne chwile w życiu, bankiety, biesiady przy stole, rodzinne przyjęcia, ważne rocznice, uroczyste spotkania rodzinne, komunijne, chrzciny, stypy, urodziny, imieniny, – w koleżeńskim gronie przyjaciół, znajomych, kolegów, rodziny.

Restauracja Olsztyn i okolice imprezy okolicznościowe przyjęcia

Restauracja Olsztyn i okolice imprezy okolicznościowe

Restauracja Olsztyn przyjęcia okolicznościoweSAK Hotel Olsztyn Restauracja centrum główne miasta zaledwie 6 minut jazdy autem, a ustronna strefa spokoju na doskonałe dyskretne spotkania we własnym gronie.

Doskonała ustronna lokalizacja na imprezę w restauracji w Olsztynie dla rodziny i znajomych sala na wyprawienie  chrzcin, komunii, imienin, urodzin, stypy we własnym gronie kolegów, przyjaciół i rodziny w ustronnym miejscu w otoczeniu spokojnej strefy naturalnego środowiska.

Przygotowujemy na zamówienie sycące dania według receptur Kuchni Polskiej oraz wybór przystawek i przekąsek.

Po obiedzie na deser ciasta, kawa, herbata i lody.

Uzgodniony przebieg imprezy okolicznościowej z zamawiającym.

Dbamy, aby Goście byli zadowoleni. 

SAK Restauracja Olsztyn dyskretnie z najbliższymi.

Polecam SAK Restaurację w Olsztynie gdzie można dobrze zjeść za przystępne ceny posiłków i  potraw, obiadowe dania rybne, mięsne wieprzowe, z drobiu, wegetariańskie, desery, napoje zimne i na gorąco, na spotkania w walentynki, wieczorki ze znajomymi.

Proponuję dwie sale do dyspozycji na spotkania odpowiednie do ilości zaproszonych Gości mogące pomieścić 40 i 60 osób przy dużym wspólnym stole gościnnym.

Restauracja Olsztyn chrzciny obiad uroczysty

Proponujemy duży wybór pysznych posiłków na gorąco przekąski i przystawki dwudaniowe obiady z karty dań na zamówienie według upodobań własnych i Gości, aby uroczysty poczęstunek był okazały syty i smaczny.

Stylowe wnętrze restauracji SAK specjalnie ozdobione płaskorzeźbami zawieszonymi na ścianach obrazami w drewnie o tematyce warmińsko-mazurskiej i rzeźbami świątków oraz słupami i belkami w kolorze hebanu tworzy ciepłą atmosferę miejsca odpowiedniego na kameralne spotkania w Olsztynie na Warmii i Mazurach.

Zajedź do Restauracja Olsztyn – zamów ważny obiad dwudaniowy poznaj smak naszej kuchni i zaproś znajomych na uroczystą okoliczność.

SAK Restauracja Olsztyn sala konsumpcyjna z galerią rzeźb, obrazów w drewnie i płaskorzeźb

Romantyczne kolacje Olsztyn we dwoje

Restauracja Olsztyn Kortowo UWM blisko 3 minuty autemPodczas zamawiania menu na Twoje spotkanie z Gośćmi mamy gotowe propozycje, możemy pomóc wybrać i odpowiednio dostosować dania do rodzaju uroczystości i podpowiemy ewentualnie na co warto zwrócić uwagę jeśli chcesz.

Mamy sukcesy i długoletnie doświadczenie w organizowaniu udanych różnych uroczystości i spotkań, dlatego właśnie możemy podzielić się spostrzeżeniami, aby i Twoja uroczystość była udana.

SAK to również dobra restauracja w Olsztynie na wieczorne spotkania romantyczne kolacje we dwoje w ustronnie usytuowanym miejscu na dyskretne rozmowy przy piwie.

Już wiesz – gdzie iść z dziewczyną na udaną randkę?

Rekomendowana Restauracja na obiady w Olsztynie po obronie pracy magisterskiej lub licencjackiej na UWM Olsztyn Kortowo jest ustronnie i blisko, realizujemy zamówienia na podyplomowe obiady Olsztyn Restauracja SAK.

Gdzie zjeść Olsztyn Restauracja SAK tanio
Przyjęcia okolicznościowe Olsztyn Hotel SAK

SAK Hotel Olsztyn Restauracja oferuje przyjęcia na każdą okoliczność uroczyste obiady dwudaniowe z przekąskami i owocami.

 Twoi przyjezdni Goście mają możliwość skorzystania z pokoi gościnnych z łazienkami i śniadaniami po noclegu w Olsztynie.

Zamów imprezkę z pokojami w Olsztynie Hotel Restauracja SAK.

Gdzie dobrze zjeść Olsztyn i okolice? – Restauracja SAK Olsztyn tanio i pysznie.

Gościom uczestnikom spotkań oraz organizatorom uroczystych przyjęć zapewniamy noclegi w Olsztynie pokoje gościnne ze śniadaniami i łazienkami na wygodny pobyt i wypoczynek w Hotelu SAK.

SAK Hotel Olsztyn mapa dojazd na szkolenie

Polecam Restauracje Olsztyn SAK

Pyszne obiady Olsztyn zamów

Ustal Termin
Tel. 89 541-45-45

Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor

PRZEWIŃ DO GÓRY