Wieloosobowy Pokój Noclegi Olsztyn Hotel SAK

Wieloosobowy Pokój Noclegi Olsztyn Hotel SAK

Turystyczne Hotele w Olsztynie Noclegi Pokoje

Wieloosobowy Pokój Noclegi Olsztyn Hotel SAK turystyczne miejsca noclegowe 6 minut autem do centrum Olsztyna Al. Warszawską lub na dzielnicę Jaroty ul. Nad Łyną.
Dobry dojazd na Noclegi w Olsztynie z trasy S 51 od południa Olsztyna.
Promowane w Hotelu SAK Olsztyn pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe z łazienkami, TV, WiFi i bezpłatnym parkingiem w pełni zabezpieczają potrzeby i wymagania Gości podczas pobytu w Olsztynie.
Przebywanie i wypoczynek w poręcznie umeblowanym pokoju hotelowym daje możliwość noclegu i spędzania czasu przy stoliku np. podczas korzystania z komputera lub oglądania programów w telewizji.
Wynajmowane pokoje nadają się do natychmiastowego użycia, ponieważ mają pościelone wygodne łóżka czystą estetyczną pościelą.
Gość po wynajęciu odpowiedniego pokoju na nocleg może odświeżyć się w łazience z pełnym węzłem sanitarnym, do której wejście prowadzi z wnętrza każdego pokoju.
Takie warunki mieszkalne w pokoju hotelowym zapewniają Gościom swobodę i prywatność osobistą oraz komfort korzystania z wynajętego lokum.
Hotel SAK swoją lokalizację ma w strefie podmiejskiej w ekosystemie natury i zieleni otaczającego lasu sosnowego oraz z widokiem ze wzgórza na dolinę z rzeką Łyną i wzgórza przedmieścia Olsztyna.
Zza okien pokoi docierają spokojne relaksacyjne odgłosy i zieleń przyrody oraz czyste powietrze na zdrowy i korzystny wypoczynek w regionie Warmii i Mazur.
Wybierz Wieloosobowy Pokój Noclegi w Hotelu SAK Olsztyn korzystne miejsce na pobyt i odpoczynek w Polsce.
Dokonaj wyboru odpowiedniego pokoju w pasującym terminie.
Zabukuj miejsce w pokoju w Olsztynie tel. 89 541 45 45

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →