Zawody Balonowe Olsztyn Weekend Atrakcje Noclegi Hotel SAK

Międzynarodowe VI Mazurskie Zawody Balonowe Olsztyn 29. 08.2013 – 01.09.2013  o Puchar Prezydenta Olsztyna.

Pamiątkowe zdjęcia z Olsztyna z lotniska na Dzielnicy Dajtki skąd z przyjemnością wielu sympatyków sportu balonowego przyglądało się czynnościom związanym ze startem i lotem balonów w przestrzeń podniebną nad  Olsztynem na Warmii i Mazurach..

29.08.2013 r Start balonów Olsztyn Zawody Balonowe lotnisko Dajtki.

Start Balonów Olsztyn Zawody BalonoweNapełnianie balonów ciepłym powietrzem przed startem. Zawody rozpoczęte kto pierwszy wystartuje i uniesie się w przestrzeń nad Olsztynem. Słychać warkot silników i na zmianę huk palników. Atrakcyjne widowisko obserwują zgromadzeni widzowie.
Hotel Olsztyn Restauracja SAK reklama
Startujący sterowiec z dwuosobową załogą powoli uniósł się nad hangarami i samolotami znajdującymi się na Olsztyńskim lotnisku w Dajtkach.
Balony Olsztyn Międzynarodowe Zawody VI Mazurskie
Potężne balony z załogami w koszach w kilka minut zmieniły się w maleńkie kolorowe groszki na niebie.
Balony nad Olsztynem efekty specjalne
Efekty specjalne podczas unoszenia się kolejnej grupy balonów.
VI Mazurskie Międzynarodowe Zawody Balonowe Olsztyn SAK
26.08.2013 r Olsztyn pogoda.
Aeroklub Olsztyn samolot na bezchmurnym niebie.
Chociaż noce są chłodne dziś pogoda jest z doskonałą widocznością. Kłopotem w czwartek byłby wiaterek wiejący 10 m/s z kierunku wschodniego, ponieważ lotnisko Olsztyn Dajtki usytuowane jest w południowo-zachodniej części miasta i balony poleciałyby na zachód – czyli w Olsztynie byłyby nie widoczne.

Miejmy nadzieję, że do czwartku nastąpią zmiany i będzie piękne widowisko.

24.08.2013 r

Utrzymuje się piękna pogoda i miejmy nadzieję, że dotrwa do zawodów balonowych w takim stanie, a może nawet lepszym. Dziś jest bezchmurnie i o wiele lepsza widoczność niewielki wiaterek i umiarkowana temperatura powietrza 24°C w cieniu. Oby tak było w czwartek, to będzie super widowisko.

Aeroklub Olsztyn samolot na bezchmurnym niebie.

Zamawiamy od czwartku 29. 08.2013 – 01.09.2013 czyste i słoneczne niebo nad Olsztynem, aby była doskonała widoczność doskonała do fotografowania i oglądania lotów balonowych nad Warmią.

Zawody balonowe Olsztyn atrakcje turystyczne.Zawody balonowe Olsztyn niebo gotowe.

Proponuję Hotel Olsztyn SAK wygodne noclegi w pokojach z łazienkami, TV, WiFi, parking gratis. Jednocześnie informuję o możliwości skorzystania z sycącego całodziennego wyżywienia poczynając od śniadania, obiadu dwudaniowego, obiadokolacji lub kolacji.

SAK Restauracja Olsztyn posiłki zdrowe syte i pyszne realizowane są na zamówienie z karty menu, duży wybór dań każdy znajdzie dla siebie ulubioną potrawę, którą spożyć można zarówno w stylowej sali konsumpcyjnej lub pod parasolem.

SAK Galeria Rzeźb znajduje się i zdobi pomieszczenia restauracji i holu hotelowego recepcji. Zapraszam obejrzyj moje prace w drewnie.

Ciekawe miejsca Olsztyn wydarzenia fotografie i opisy na blogu.Nad Łyną SAK Olsztyn Hotel Mazury Krajobraz Warmia Okolica Olsztyna

Przyjedź na rodzinny piknik zapierający dech oraz noclegi
Hotel Olsztyn Restauracja SAK – kontakt rezerwacje
wygodnego pokoju hotelowego.
Sławomir Adam Krasuski 

Sławomir Adam Krasuski Autor

Olsztyn Hotel Restauracja SAK

 PRZEWIŃ DO GÓRY ↑