Hotele Olsztyn atrakcje przyrodnicze na przedmieściu

Noclegi Olsztyn na przedmieściu są okazją do atrakcyjnych niespodziewanych wizyt.

Hotele Olsztyn SAK w naturalnym środowisku

W dniu dzisiejszym – 10 grudnia 2013 r, znów odwiedziła nas rodzinka sarenek. Grzebiąc kopytkiem w miejscach gdzie śniegu była mała warstwa dostawały się do trawki i siana.

Hotele Olsztyn SAK w atrakcyjnym naturalnym środowisku.

SAK Hotel Olsztyn atrakcje Mazurskie Warmińskie

Hotel Olsztyn Noclegi SAK w otoczeniu naturalnej przyrody.

W śród brzózek i sosenek młodego lasku można znaleźć coś pysznego na śniadanie i pobiegać po słonecznej polanie dla zdrowia.

Wschodzące słońce na widnokręgu oświetla pokryte szronem gałązki drzew i świat jest błyszczący i różowy.

Hotele Olsztyn atrakcje przyrodnicze sarenki przed hotelem SAK

Zdążyłem zrobić kilka fotografii z okna Hotelu SAK Olsztyn, aby się z Tobą podzielić tym obrazkiem – atrakcją przyrodniczą jaką możesz zobaczyć odwiedzając Warmię i Mazury o każdej porze roku.

Nad Łyną, rzeką płynącą w kierunku Olsztyna żyjące na wolności zwierzątka mają dostęp do wodopoju i trawki do skubania.

W tym rezerwacie przyrody wzdłuż rzeki – wchodzącym swoją powierzchnią prawie do centrum Olsztyna żyją bobry budujące tamy i żeremia ze ścinanych młodych drzewek, których nadmiar znika na te budowle. Warto zobaczyć te ciekawe miejsca.

Dużą grupę innych zwierząt i ptaków mieszkających tu na stałe lub chwilowo w zależności od pory roku. Jednak zawsze wracają i swoją obecnością umilają nam życie w tym naturalnym środowisku, dając zadowolenie swym widokiem i głosem.

Prawdziwe ZOO w Olsztynie i okolicy.

Poznaj ten świat atrakcji przyrodniczych Warmii i Mazur.

Przyjedź w weekend na wczasy Olsztyn doskonałym miejscem na wypoczynek.

Rezerwuj hotele Olsztyn pokoje gościnne i korzystaj.

Polecam Sławomir Adam Krasuski

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →