Hotel Olsztyn

Hotel Olsztyn

Hotele w Olsztynie Noclegi Hotel Olsztyn SAK

Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja SAK Polecamy Pokoje 1, 2, 3, 4 Osobowe Wszystkie z łazienkami, TV, WiFi i bezpłatnym Parkingiem dla Aut Gości Przyjezdnych.
SAK Hotel w Olsztynie ma lokalizację na przedmieściu w małej odległości od centrum Olsztyna gdzie praktycznie Aleją Warszawską szybko można dojechać w około 6 minut.
Dobra lokalizacja Hotelu SAK wybierana jest jako strategiczna przez pracowników firm przyjeżdżających do Olsztyna na delegację do pracy w celu wykonania zleceń i zobowiązań bez straty czasu.
Dla turystów spokojne miejsce na Noclegi w Olsztynie zabezpiecza lokum i bazę na wypady do okolicznych miasteczek, by korzystać z wydarzeń organizowanych w ciekawych punktach.
Goście preferujący pobyt w turystycznym obiekcie noclegowym mają zapewnione godne pokoje w umiarkowanych cenach z wszelkimi udogodnieniami mieszkalnymi.
Udzielane noclegi w mniejszych obiektach hotelowych, to atut ciszy i spokoju.
W Hotelu SAK ogólna liczba miejsc w pokojach noclegowych na jedną noc wynosi 40 miejsc.
Sąsiedztwo Hotelu SAK z otaczającym naturalnym środowiskiem daje Gościom możliwość skutecznego noclegu, wypoczynku i rekreacji w naturze przez cały rok.
Przepiękne rozpościerające się widoki nad rzeką Łyną zachęcają do wędrówek i przebywania w czystej naturze oraz fotografowania w celu utrwalenia chwil z wyjazdu do Olsztyna i okolic.
Trafny wybór na wyjazd w Polskę do krainy Warmii i Mazur przyciąga turystów z całej Unii Europejskiej i naszego kraju na przebywanie, zwiedzanie, odpoczynek nad jeziorami i uczestniczenie w otwartych imprezach, które najczęściej odbywają się latem w sezonie wakacyjnym.
Wykorzystaj wygodny SAK Hotel Olsztyn na Noclegi i Wypoczynek.
Zarezerwuj Noclegi w Hotelu w Olsztynie tel. 89 541 45 45

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →