Jeziora Olsztyn Plaże Sport Rekreacja Hotel Restauracja SAK

 Czyste Ciepłe Jeziora Olsztyn Słoneczne Plaże Dla Miłośników Zdrowia i Fitnesu Sport Rekreacja Mazury Warmia na Weekend Wczasy Wakacje Atrakcje Turystyczne Cały Rok Aktywny Wypoczynek w Letnie Miesiące i Przez Cały Rok!

Niech Warmia i Mazury Zawsze Będą „CUDEM NATURY”!!!

PROSZĘ DBAJ o Jeziora i Przyrodę – Aby to Piękno Mogli Zobaczyć Inni po Naszym Skorzystaniu!

Jeziora w Olsztynie mają wypożyczalnie sprzętu pływającego.

Czyste plaże jeziora Olsztyn i okolice blisko na noclegi Hotel  Olsztyn SAK zakwaterowanie i wyżywienie w ekologicznym środowisku, doskonałe miejsce turystyki i wypoczynku, na wczasy, plażowanie i kąpiele w okolicznych czystych jeziorach.

Przyjedź z rodziną na rekreację i wypoczynek nad błękitne jeziora w Olsztynie, w warmińsko-mazurskim, ulokowane blisko Hotel Olsztyn SAK. Wszystkie są czyste rybne i pluskające falami o brzegi.  Mazurskie jeziora o wielkich powierzchniach, pięknie usytuowane w słonecznym pagórkowatym krajobrazie kwitnących pól z widokiem na wielkie lasy soczystą zieleń i przestrzeń z czystym powietrzem, mają nawet po kilka wypożyczalni sprzętu pływającego: łódki, kajaki, rowery wodne, itp. Na każdym są plaże strzeżone z ratownikiem i „dzikie plaże” – piękne zakątki do wypoczynku „na własną rękę”.  Rosną tu różnego gatunku drzewa, wielkie malownicze szumiące lasy, w których miliony ptaków i zwierzątek.

Ciepła woda czyste plaże i jeziora w Olsztynie i okolicy.

Olsztyn jeziora lasy

Pięknie jest wokół jeziora w Olsztynie o każdej porze roku. Zmienia się sceneria wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia, żywa soczysta zieleń we wszystkich możliwych odcieniach harmonizuje z błękitem tafli jeziora wschodem i zachodem słońca. Więc miło jest podczas spaceru zaczerpnąć wilgotnego czystego powietrza o specyficznym zapachu wody unoszącego się  nad jeziorem.

Jeziora w Olsztynie i okolicy.

Jesienią, kiedy liście zmienią kolor na drzewach cała kolorowa szata w bezwietrzne dni odbija się w lustrze wody jeziora w połączeniu z błękitem nieba i otoczeniem daje nieziemskie piękno.

Jeziora Olsztyn sport turystyka rekreacja.

Zimą na jeziorach też tętni życie jest tu wielu wędkarzy łowiących z pod lodu rybki, a wokół ślizgają się miłośnicy i sportowcy na bojerach. Kolorowe żagle ożywiają całą w bieli ustrojoną scenerię. Miło jest popatrzeć na ten zmieniający się widok.

Warmia i Mazury Olsztyn i okolica jest doskonałym wyborem na odpoczynek przez cały rok. Zawsze można liczyć na nowe przygody, wrażenia i dobre samopoczucie!

Olsztyn atrakcyjny przez cały rok.

Jeziora Olsztyn sport turystyka rekreacja

Jeziora Olsztyn Jeziora

J. Bartąg średnie za miastem – Wypożyczalnia sprzętu pływającego – Dojazd od SAK w 3minuty 3km

J. Kortowskie – średnie jezioro w Olsztynie dzielnica Kortowo – Miasteczko Akademickie UWM Olsztyn – Wypożyczalnia sprzętu pływającego – Dojazd od hotelu SAK w 3 minuty – 3 kmPiaszczyste plaże Olsztyn jeziora. Piaszczyste plaże Olsztyn jeziora atrakcyjne.

J. Ukiel – zwane „Krzywym” duże w Olsztynie rozdziela 3-dzielnice w zachodniej cz. miasta Olsztyna – Dajtki, Gutkowo, Likusy – Wypożyczalnie sprzętu pływającego – Dojazd od SAK w 6 minut 6km
J. Wulpińskie duże za miastem – Wypożyczalnie sprzętu pływającego -Dojazd od SAK w 3 minuty 3 km
Olsztyn wypożyczalnia sprzętu pływającego.

Przystań sprzętu pływającego Olsztyn jeziora rekreacja.

Zdjęcia Olsztyn bociany Warmia i Mazury atrakcje.

Zamów wygodne pokoje Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja SAK i przyjedź nad jeziora  tel. 89-541-45-45

Wakacje w Olsztynie Atrakcje

Wakacje w Olsztynie Atrakcje

 

Oryginalne Wakacje na Warmii i Mazurach

Oryginalne Wakacje na Warmii i Mazurach

HOTEL Olsztyn Noclegi Restauracja SAK Mazury Warmia 

Noclegi Olsztyn Plus Wygody SAK Hotel

Noclegi Olsztyn Plus Wygody SAK Hotel


Skorzystaj z jeziora w Olsztynie przez cały rok.
Na wędkowanie, pływanie, bojery i spacery,
od wschodu do zachodu słońca.
Sławomir Adam Krasuski

Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja SAK 

Sławomir Adam Krasuski Autor

↑ PRZEWIŃ DO GÓRY