Hotel Pod Olsztynem na Skraju Lasu

Hotel Pod Olsztynem na Skraju Lasu

Olsztyn Hotele Noclegi Warmia i Mazury

Hotel Pod Olsztynem na Skraju Lasu w strefie natury czystego powietrz w rekreacyjnej przestrzeni nad Łyną rzeką dla kajakarzy na spływy oraz na wędkowanie i relaks.
Przyjedź do Olsztyna odpocznij w Hotelu SAK będziesz mieć okazję zwiedzenia Warmii i Mazur rekreacji nad jeziorami krainy 1000 jezior.
Polecamy Noclegi w Olsztynie w pokojach hotelowych z łazienkami, TV, WiFi i parkingiem bezpłatnym przed wejściem do obiektu.
Pokoje w zalezności od potrzeb 1 2 3 4 osobowe z łóżkami pojedynczymi i podwójnymi.
Wszystkie łóżka z wygodnymi materacami o długości 200 cm.
Na pierwszym poziomie jest Restauracja SAK gdzie zjesz domowe obiady wybrane z karty menu.
Preferujemy duze porcje przeważnie potrawy Kuchni Polskiej.
Frapująca okolica Olsztyna Hotelu SAK doskonale nadaje się na rekreację w zdrowym stylu natury korzystania ze spacerów i wycieczek po Warmińsko-Mazurskiej ziemi pełnej ciekawostek przyrodniczych.
Urzekające środowisko wprawia przebywających w nim turystów w miły nastrój dostarczając relaksujących odgłosów szumu trzcin, liści drzew i krzewów, pluskającej wody w rzece i różnych zapachów bujnej roślinności.
Idąc w knieje napotkasz prześliczne widoki słonecznego nieba i wszystkich odcieni zieleni na tle której znajdziesz kolorowe kwiaty i kwitnące dzikie krzewy.
Poznaj Okolice Olsztyna Noclegi w Hotelu SAK.
Zakwaterowanie w Olsztynie tel. 89 541-45-45

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →