Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja SAK Zima

Od 5 grudnia za oknami Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja SAK zagościła zima.

Hotel Olsztyn restauracja centrum blisko

Pierwsze oznaki zimy w 2013 r po silnych opadach śniegu 05-07 grudnia i przejściu huraganu „Ksawery” nastąpiły rozpogodzenia i piękny zimowy krajobraz Warmii i Mazur ukazał się rankiem.

Śnieg na zabawy zimą w Olsztynie na sport i rekreację.

SAK Hotel Olsztyn Restauracja zima widok z okna

Potężne opady śniegu na Warmii i Mazurach oraz zamiecie śnieżne dały się kierowcom we znaki.
Oblodzone drogi tym razem zmusiły do wolnego ich pokonywania.
Mała obwodnica Olsztyna wiodąca z osiedla Jaroty przez Bartąg do Kortowa, była regularnie odśnieżana przez pługopiaskarki i cały czas przejezdna.
Znów piękne bezchmurne niebo o lazurowym kolorze zagościło na widnokręgu okolicy Olsztyna.
Pięknie pobielone lasy sosnowe, przystrojone i świąteczne widoczne z posesji Hotelu i restauracji SAK Tym pięknym widokiem zachwycali się Goście po noclegu wychodząc na parking i fotografując ośnieżone drzewa i pobliski krajobraz jak malowany.
Przyjedź zobacz jak jest pięknie w krainie 1000 jezior zimą.
Warmia i Mazury Hotele Olsztyn czekają na chętnych na aktywny wypoczynek nawet zimą jest u nas atrakcyjnie w weekend lub na wczasach.
Zamieszkaj w gościnnym pokoju w Olsztynie w weekend i wypocznij w zimowym naturalnym środowisku w Hotelu w Olsztynie i okolicy.
Polecam atrakcje Olsztyna i okolic – na narty zjazdowe i biegowe

Olsztyn Hotel SAK – noclegi z wyżywieniem
Rezerwacja noclegów Olsztyn tel. 89 541 45 45
Sławomir Adam Krasuski

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →