Olsztyn Zamek Kapituły Warmińskiej

Olsztyn Zamek Kapituły Warmińskiej

Starówka w Olsztynie Zabytki Zwiedzanie

Olsztyn Zamek Kapituły Warmińskiej jeden z największych zabytków na starówce, w którym mieści się muzeum z eksponatami świadczącymi o historii i kulturze regionu.
Na dziedzińcu zamkowym w Olsztynie corocznie odbywają się Olsztyński Spotkania Zamkowe Śpiewajmy Poezję, w krórych uczestniczą młodzi i znani wykonawcy najczęściej aktorzy.
Imperza gromadzi pełen dziedziniec ludzi ulegających magii tego kulturalnego widowiska.
Na starówce Olsztyna można spotkać wielu turystów obcojęzycznych, co świadczy o zainteresowaniu zabytkami Olsztyna.
Skorzystaj z bogatego wyboru atrakcji w Olsztynie.
Zwiedzaj Olsztyn i okolicę turystyczne atrakcje Warmii i Mazur.
Wypoczywaj w naturalnym środowisku gdzie jest Hotel Olsztyn SAK.
Wykonaj rezerwację pokoi noclegowych w Olsztynie.
SAK Hotel tel. 89 541-45-45

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →