Katedra w Olsztynie Św. Jakuba

Katedra w Olsztynie Św. Jakuba

Zabytki w Olsztynie zwiedzanie

Katedra w Olsztynie Św. Jakuba usytuowana jest przy jednym z wjazdów na starówkę Olsztyna ul. Stanisława Staszica.
Zwiedź wartościowe zabytki w Olsztynie.
Wstąp do środka, by zachwycić się wielkością i pięknem archtektury wnętrza Katedry Św. Jakuba.
Poczuj atmosferę Naszego pięknego miasta Olsztyna i zawartych w nim tajemnic historii, które ściśle wiązą się z dziejami Polski.
Będąc w Olsztynie zwiedzanie rozpocznij od Starego Miasta, gdzie z pewnością zachwycisz się zabytkami oraz ponad 100 letnimi kamieniczkami.
Poświędź czas na wnikliwe poznanie Olsztyna i okolic.
Polecam na wyjazd do Olsztyna Hotel SAK z centrum dojazd w 6 min.
SAK Hotel Olsztyn ulokowany na wzgórzu i na skraju lasu sosnowego z rozległym widokiem na przestrzeń rezerwatu przyrody gdzie na wolności żyją zwierzęta leśne i ptaki.
Lokując się odpoczniesz w Olsztynie w zdrowym naturalnym środowisku po całodziennym zwiedzaniu Warmii i Mazur.
Rezerwuj tanie noclegi Olsztyn Hotel SAK tel. 89 541-45-45

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →