Mazury noclegi Olsztyn Hotel SAK

Mazury noclegi Olsztyn Hotel SAK hotelik troszkę większy jak pensjonat.

Odkryj  ustronny spokojny SAK Hotel blisko do centrum Olsztyna 

Wczasy Olsztyn sport i rekreacja.

Poznaj zalety małych hotelików z dobrą obsługą i indywidualnym podejściem do każdego Gościa.
Od ponad 22 lat  wynajmujemy pokoje hotelowe z łazienkami i prowadzimy Restaurację SAK.
Przyjedź sprawdź wygodne pokoje z kompletnymi łazienkami,TV,WiFi i śniadaniem serwowanym do pokoju dla wygody Gościa.

Wypoczywaj w kameralnych hotelikach oddalonych od tętniącej hałaśliwej cywilizacji.

SAK Hotel Olsztyn Restauracja usytuowany jest właśnie w spokojnym miejscu, a tylko 5 – 6 minut jazdy do centrum miasta samochodem.
Oprócz wspaniałej okolicy, lokalizacji Warmia i Mazury noclegi Olsztyn SAK – oferujemy sprawdzone wygodne i duże pokoje z łazienkami i śniadanko przyniesiemy do pokoju z rana, na godzinę, która będzie najbardziej odpowiednia, dla Twoich planów.
Poznaj doskonałe miejsce na turystyczny wypoczynek w spokojnej strefie.

Noclegi Olsztyn Hotel SAK

Pokoje w Olsztynie w SAK do dyspozycji w zależności od potrzeby są 1-2-3-4-osobowe. Każdy z indywidualną łazienką z kabiną prysznicową, umywalką i wc.

Funkcjonalne wyposażenie pokoi, to szafki, stół lub ława, krzesła lub fotele i wygodne łóżka z materacami.

W przypadku spań pojedynczych o wymiarach 90 x 200, a podwójne to 140 x 200 lub 180 x 200. Na półkach znajdują się podręczne, niezbędne naczynia i przedmioty pomocne podczas pobytu w pokoju.

Restauracja Olsztyn Spotkania Bankiety Biesiady

Pyszne syte duże dwudaniowe obiady, podwieczorek, obiadokolacja i kolacja są przygotowywane w stylowej Restauracja Olsztyn, na bieżąco po wybraniu z karty menu w zależności od upodobań smakowych i preferencji Gościa. Jeśli jest odpowiednia pora roku lub pogoda można zjeść na zewnątrz przy stoliku z parasolem w otoczeniu zieleni i zapachów sosnowego lasu. Całość uzupełnia szum drzew, śpiew ptaków zamieszkujących okoliczne gniazda, których są tu ogromne ilości.

Hotel Olsztyn Restauracja SAK Parking gratis.

Przed kompleksem jest parking ze stanowiskami dla aut. Po zamknięciu restauracji zamykamy go na noc. Jeśli zdarzy się, że Goście przyjeżdżają o późniejszej porze, na słupku bramy jest bramofon, przez, który możemy swobodnie porozmawiać.

Polska i kraina Warmia i Mazury jest atrakcyjna na wyjazdy i wypoczynek w turystyczne regiony, które dają atrakcyjny wachlarz czynnego wypoczynku zajmowania się hobby z przyjaciółmi, rodziną z dziećmi. Osoby będące na wyjeździe służbowo, chcące zrobić przerwy w podróży w delegacji na kilka dni mogą również skorzystać przy okazji z form wypoczynku jak na weekendzie, wycieczce, urlopie, wczasach czy wakacjach.

Organizowanie Wypoczynku w Olsztynie – czasu wolnego każdy może dopasować do własnych zainteresowań.
Służymy radą w sytuacji, kiedy do wyboru jest kilka miejsc jak np. jeziora, podpowiemy, które się do jakiej formy wypoczynku najbardziej nadaje.

Jedź w Polskę na Warmię, na Mazury

wypoczywaj wygodnie jak w

SAK Noclegi Olsztyn Hotel 

Sławomir Adam Krasuski

Tanie noclegi Olsztyn Hotel SAK

PRZEWIŃ DO GÓRY