Baśniowa kraina pięknej przyrody.

Warto wyjechać i zobaczyć coś pięknego.

Odwiedziłem niedawno swojego znajomego – Andrzeja, miłośnika przyrody i zwierząt.
Pokazał mi swoje przepiękne niepowtarzalne miejsce na ziemi,
gdzie od lat pracuje i z pasją zajmuje się tworzeniem piękna w przyrodzie na swoich działkach.
Chcę się z Wami podzielić tymi fotografiami, bo komentarz jest tu zbędny.

Kogut
Lilie wodne Nenufary baśniowa kraina przyrody

Domek kaczek. II Domek kaczek. Raj na ziemi. lilie

Dziękuję pięknie, za możliwość obejrzenia tej cudownej krainki, posłuchania rechotu żab, śpiewu ptaków i śmiechu pawia. Będę to pamiętał długo – to doskonałe chwile.
Na Warmii i Mazurach jest również pięknie.
Zapraszam przyjedź poznaj piękny region Polski, wynajmij funkcjonalne duże pokoje z łazienkami SAK Hotel Olsztyn na wypoczynek w czystym zdrowym środowisku, w wygodnych pokojach z łazienkami, gdzie za oknem fitoncydy i śpiew ptaków tworzy przyjemną relaksującą atmosferę.

HOTEL Olsztyn Noclegi Restauracja SAK Mazury WarmiaZapraszam miłośników pięknej przyrody na atrakcje Olsztyna.

Wynajmij pokój w Olsztynie w SAK, to tani nocleg Olsztyn
Sławomir Adam Krasuski

Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja SAK 

↑ PRZEWIŃ DO GÓRY

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →