Galeria Warmińska Olsztyn handlowa usługowa rekreacyjna rozrywkowa

Olsztyn Galeria Warmińska będzie największym kompleksem handlowym, usługowym, a jednocześnie rekreacyjnym i rozrywkowym.

Galeria Warmińska Olsztyn

Fasada Galerii Warmińskiej od ul. Sikorskiego – odsłonięto pierwszy fragment fantastycznej architektury. 

Zawrotne tempo powstającej Galerii Warmińskiej rosnącej na naszych oczach wprawia nas w podziw dla tak  szybko powstającej strefy rozrywki w Olsztynie.

Zawrotne tempo budowania tak wielkiego obiektu, z podziwem obserwują mieszkańcy Olsztyna. Pogoda sprzyja więc prace posuwają się mimo, że o tej porze roku zwykle są już mrozy i firmy budowlane muszą czekać na wiosnę.

Tanie hotele pracownicze Olsztyn Galeria Warmińska

Galeria w Olsztynie Galeria Warmińska
Hotele pracownicze Olsztyn Galeria Warmińska

W okresie dopóki temperatury na zewnątrz są powyżej lub bliskie zera, można i w takich warunkach tymczasowo przemieszkać nawet do wiosny. 

Na większe wygody oraz lepsze zakwaterowanie w pokojach hotelowych – zapraszam – Hotel Olsztyn SAK usługi hotelowe – gościnne pokoje Olsztyn z łazienkami TV, WiFi  – pokoje dla brygad 1,2,3,4 osobowe.

Śniadania – zestawy od 7:00 do 10:00 godziny podamy do pokoju, sycące obiady dwudaniowe, obiadokolacje polecamy noclegi Olsztyn z wyżywieniem w restauracji.

Blisko do Galerii Warmińskiej Olsztyn dojazd w 5 minut bez korków – zobacz!

Galeria Warmińska ul. Tuwima

Galeria Warmińska od ul. Juliana Tuwima – widok budowli z 15.12.2013 r

Galeria usytuowana jest u zbiegu ul. Juliana Tuwima i Alei Generała Władysława Sikorskiego – główna dwupasmowa aleja, którą dojedziesz z centrum do osiedli: Nagórki i Jaroty w Olsztynie. Mieszczą się przy niej supermarkety Real, Praktiker, Media-Markt.

Blisko SAK Hotel Olsztyn Restauracja – 5 minut jazdy autem od Galerii Warmińskiej.

Jadąc ul. Juliana Tuwima od  Galerii Warmińskiej dojedziesz do skrzyżowania ze światłami – ul. Wiktora Wawrzyczka – główna ulica osiedla Brzeziny. Jadąc nią do końca dotrzesz do Alei Warszawskiej – skręć w lewo przy stacji paliw Orlen – następnie 1 minutę prosto  i na pierwszym skrzyżowaniu skręć na Ruś, Bartąg – to jest ul. Nad Łyną  w 1 minutkę dojedziesz do SAK Hotel Olsztyn Restauracja.

Dojazd Hotel Olsztyn SAK ul. Nad Łyną w lewo na Ruś Bartąg

Dojazd Hotel Olsztyn SAK ul. Nad Łyną w lewo na Ruś Bartąg

Pierwsze skrzyżowanie za znakiem Olsztyn Żegna na trasie 51 w kierunku Olsztynka – Warszawy. To ulica Nad Łyną, którą w 1 min. dojedziesz do SAK Hotel Olsztyn Restauracja.

Ulica Nad Łyną dojazd do SAK Hotel Olsztyn Restauracja

Ulica Nad Łyną dojazd do SAK Hotel Olsztyn Restauracja

Tuż za zakrętem SAK Hotel Olsztyn Restauracja. Tak piękny dojazd do Hotelu to znany już w średniowieczu Trakt lub Gościniec Niborski, którym podróżował mikołaj Kopernik, Jan Kochanowski i wielu znanych Polaków.

Zajedź wypoczniesz w naturalnym środowisku w gościnnym pokoju w Olsztynie.

Poznaj walory Hotelu SAK Olsztyn

Rezerwuj noclegi z wyżywieniem w Olsztynie

Sławomir Adam Krasuski

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →