Tanie noclegi Olsztyn i okolice Hotel SAK Restauracja

Wygodne tanie noclegi Olsztyn i okolice Hotel SAK Restauracja pyszne dania w małej cenie.

Krajobraz Warmii i Mazur okolice Olsztyna i SAK Hoteliku

Na każdy weekend tanie noclegi Olsztyn i okolice pokoje z łazienkami ze śniadaniem.

Jeżeli planujesz podróż do Olsztyna na  Warmię i Mazury na weekend wczasy wypoczynek.

Chcesz ten czas spędzić  w spokojnej otoczonej naturalną przyrodą okolicy, z dala od hałasu i zgiełku centralnych ulic miasta, przy których najczęściej położone są duże hotele w Olsztynie i każdym większym mieście, przyjedź i odpocznij w strefie ciszy, a jednocześnie blisko do centrum Olsztyna.

Wypocznij w wolne dni od pracy w Olsztynie na Warmii i Mazurach naprawdę warto!

Jeziora w Olsztynie aktywny wypoczynek

Poszukaj na przedmieściu doskonałego cichego miejsca dostosowanego swoim usytuowaniem do Twoich upodobań spędzania wolnego czasu na wyjeździe, wczasach, weekendzie.

Preferujesz aktywny wypoczynek sport i rekreację w naturalnym środowisku?

Turystyczny region Warmii i Mazur,  to wiele baz noclegowych, ośrodków wypoczynkowych i hotelików, których piękna lokalizacja doskonale spełni wymagania każdego miłośnika zdrowego trybu życia dbającego o swój sportowy i rekreacyjny pobyt w krainie 1000 jezior.

Oferowane przystępne ceny za noclegi w jednoosobowych, dwuosobowych, trzyosobowych czteroosobowych pokojach oraz syte posiłki są zachętą trafnego wyboru.

Bardzo blisko od centrum Olsztyna, bo zaledwie 5 – 6 minut jazdy samochodem, znajdziesz w ustronnym spokojnym otoczeniu SAK Hotel Olsztyn w pobliżu, którego rozpościera się prawdziwy krajobraz warmińsko- mazurski, płynie rzeka Łyna, jest sosnowy pachnący las, a w okolicy wiele jezior i fantastyczne zabytkowe ciekawe miejsca, jak kapliczki, kościoły, zamki, pięknie wkomponowane w urzekający pejzaż. Będziesz zachwycona lub zachwycony Warmią i Mazurami.

Pokoje dla Gości Olsztyn Hotel SAK

Poznaj warte uwagi wygodne duże pokoje dla Gości.  1 – 2 – 3 – 4-osobowe z indywidualnymi  łazienkami, TV, WiFi i śniadania na życzenie, które Gościom serwujemy w ( 4 do wyboru ) zestawach do pokoju na uzgodnioną godzinę, później cały dzień laby i czas na realizację swoich planów.

Od  lat 19 wynajmujemy tanio pokoje z łazienkami i całodziennym pysznym wyżywieniem w restauracji na zamówienie z karty dań do wyboru jest wiele posiłków i tradycyjnych dań kuchni polskiej.

Tanie noclegi Olsztyn i okolice Hotel SAK Restauracja blisko centrum, a w otoczeniu przyrody i krajobrazu warmińsko mazurskiego – polecam sprawdź naprawdę warto.

                                                                                                                           Sławomir Adam Krasuski

Rezerwuj pokoje tel. 89 5414545