Jazda na skróty w Olsztynie z Jarot do Kortowa

16.10.2013 r

Obwodnica Olsztyna

Jazda na skróty z Jarot do Kortowa Olsztyn i okolice.

Wielu kierowców mieszkańców Olsztyna w związku z remontem Al. Warszawskiej skraca czas dojazdu do pracy omijając zakorkowany odcinek miasta.
W dniu dzisiejszym jak zjawy w porannej mgle stały pojazdy w korku.
12.09.2017 r
Popularność przejazdu ul. Nad Łyną przez Bartąg coraz większa.
Na odcinku przejazdu możesz zajechać i skorzystać z noclegu.
Noclegi na granicy Olsztyna od strony południowej.
Noclegi Trasa S 51 Olsztynek – Olsztyn Hotel SAK

Podróże Olsztyn Obwodnica Trasa S51

Pomysłowi mieszkańcy, którzy wpadli na pomysł objechania miasta przez Bartąg ul. Nad Łyną niestety również napotkali korek, ponieważ było ich zbyt wielu.
Wydaje się, że dotarcie na czas do pracy jest zależne nie od pomysłowości właściciela auta – lecz od szczęścia.
Ta obwodnica Olsztyna również nie działa, auta stoją w 700 metrowym  korku, aż do Hotelu SAK.
W tej sytuacji proponuję uzbroić się w cierpliwość i po prostu odstać w kolejce swoje wybierając najkrótszą drogę do pracy.
Wiadomo od lat: „Kto drogi prostuje – ten w domu nie nocuje.”

Pozdrawiam
SAK – Sławomir Adam Krasuski

10.07.2015 r

Mała Obwodnica Olsztyna do Trasy S51

Nowo Otwarta ul. Jerzego Bukowskiego Olsztyn Jaroty
Nowo Otwarta ul. Jerzego Bukowskiego Olsztyn Jaroty

Przeglądałem dziś swoją stronę i trafiłem na ten wpis.
Droga łącząca trasę S51 tuż za Kortowem z Jarotami jest w dalszym ciągu używana przez wielu kierowców z Olsztyna omijających obecne korki w godzinach szczytu oraz niedogodne objazdy spowodowane inwestycją budowanych linni tramwajowych.
Od kilku miesięcy ruchu samochodowego jeszcze bardziej przyspożyła nowo otwarta ul. Jerzego Bukowskiego, która połączyła ul. Bartąską z ul. Wincentego Witosa przechodzącą w ul. Ignacego Krasickiego.
W/w dwie główne ulice biegną przez dwie największe dzielnice Jaroty i Nagórki, aż do ul. Synów Pułku, która przechodzi w ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, a następnie w ul. Władysława Leonharda.
Jadąc tymi ulicami przez Olsztyn łatwo dostać się do trasy wylotowej nr 16 na Mrągowo, Giżycko, Ełk, Kętrzyn…
Wcześniej jest trasa nr 53 na Szczytno, Ruciane Nida, Pisz, Łomża…
Obecnie ul. Nad Łyną, przy której pod nr 6 znajduje się Hotel Restauracja SAK stała się Małą Obwodnicą Olsztyna.
Jeśli chcesz nocować w Olsztynie zajedź do Hotelu SAK.

http://www.hotelolsztyn.pl

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →

One Comment on “Jazda na skróty w Olsztynie z Jarot do Kortowa”

Comments are closed.