Weekend Olsztyn wycieczka plenerowa Warmia i Mazury

Wakacje na Warmii i Mazurach atrakcje w Olsztynie i okolicy przygody zaskakujące wydarzenia nawet w trawie.

Hotel Olsztyn SAK okolica atrakcji przyrodniczych.

Wybierając się rodzinnie na weekend do Olsztyna lub na wycieczkę zdecydowana większość osób chce mieć pewność, że wyjazd będzie ciekawy i atrakcyjny.

Domorośli organizatorzy stawiają sobie wiele pytań by, zagwarantować najbliższym maksymalnie interesującą imprezkę plenerową, zagwarantować ciekawe szlaki turystyczne, fajną plażę z kąpieliskiem i wypożyczalnią sprzętu pływającego.

SAK Hotel Olsztyn i okolica atrakcji turystycznych.

Hotel Olsztyn SAK Drogowskaz 2 minuty.

Zastanawiają się – co muszą zrobić?

Jak zorganizować wyjazd?

Jaki przygotować bogaty program wypadu?

Aby wystartować i zagwarantować miłe rozrywkowe wykorzystanie czasu wolnego, żeby wyszło wszystko super, a uczestnicy byli zadowoleni i długo wspominali rewelacyjny wyjazd.

A może zamiast tracić czas na zastanawianie się trzeba użyć prostego pomysłu „pójścia na żywioł” i dać się ponieść fantazji, a przygoda sama nas znajdzie i się okaże fantastycznym wakacyjnym wydarzeniem.

Obsługując Gości, dosyć często jestem pytany przez nich.
Jakie są atrakcje w Olsztynie i w okolicy?
Co warto zobaczyć w Olsztynie?
Jakie są ciekawe miejscowości wokół Olsztyna?

Gdzie pojechać na Mazury?
Takich pytań miałem wiele.
Turyści chcą znać oferty wypoczynku i programy wycieczek.

Znam region Warmii i Mazur atrakcje w Olsztynie okoliczne miasteczka i miejscowości.
Wiem z własnego doświadczenia, że podróżując po tej pięknej krainie Polski można powierzyć swój los przypadkowi, a i tak ominie on przeciętność.
Po prostu Warmia i Mazury są największym najbardziej rozpoznawalnym cudownym regionem Polski na świecie i koniec z nudą.
Gwarancja turystycznej rozrywki i przygody.

Wybierając się na spacer często zabieram ze sobą aparat fotograficzny, aby utrwalić wydarzenie, które mnie zaskoczy.
Tak było dziś 28.07.2013 r, podczas spaceru Gościńcem Niborskim, czyli szosą z Hotelu SAK do Bartąga.
Jest piękny bezwietrzny słoneczny dzień.
Idąc poboczem zauważyłem ruszającą się wysoką trawę, gdy doszedłem do tego miejsca okazało się, że mój aparat jest niezbędny.

Rodzinna wycieczka w wakacje.

Rodzinna wycieczka w wakacje Olsztyn i okolice.

Zrobiłem zdjęcie z bliska, siedzącej w trawie rodzince dzikich kaczek i oddaliłem się obserwując miejsce.
Gdy znalazłem się w bezpiecznej odległości około 15 metrów, z trawy wysunęła się głowa kaczki matki.
Rozglądała się w obu kierunkach szosy i czekała, aby przejechały samochody.
Gdy droga była wolna, szybciutko bezpiecznie przeprowadziła całą wycieczkę – swoje kaczątka na drugą stronę w kierunku rzeki Łyny.
Nieoczekiwana i nezmiernie miła przygoda, która mnie spotkała 200 metrów od SAK Hotel Olsztyn wydarzenie zaskoczyło mnie zupełnie.
Na szczęście mogłem to sfotografować i podzielić się tym rodzinnym obrazkiem.

Idziemy w knieje Warmia i Mazury z rodziną.

W knieje Warmii i Mazur z rodziną Olsztyn i okolice.

Podczas pobytu z pewnością zostaniesz wiele razy zaskoczony widokami krajobrazu Warmii i Mazur. Pięknem naturalnego środowiska, które wprawia nas w zachwyt dostarczając aromatów, okazów, kolorów i odcieni. Wszystkie zmysły mają dostarczone coś miłego godnego podziwu. Łagodne dzięki tworzą podkład muzyczny do tego filmu na żywo. Sprawdź, jak jest fantastycznie w dzień i w nocy.

Sławomir Adam Krasuski

www.hotelolsztyn.pl

PS. Przyjedź na Warmię i Mazury atrakcje przygody stolica Olsztyn i okolica czekają!
Zamów wygodny Pokój Olsztyn nocleg rezerwuj.
↑ PRZEWIŃ DO GÓRY

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →

One Comment on “Weekend Olsztyn wycieczka plenerowa Warmia i Mazury”

Comments are closed.