Pyszne Grzybki z Olsztyńskich Lasów

Pyszne Grzybki z Olsztyńskich Lasów

Grzybobranie w Okolicy Olsztyna

Pyszne Grzybki z Olsztyńskich Lasów wysyp Borowików Podgrzybków Maślaków Kożlarzy Czerwonogłowców i wielu smacznych grzybków przyciąga Grzybiarzy do lasu.
Przebywanie w lesie nasyconym naturalnymi aromatami to czysta przyjemność.
Tym bardziej, gdy grzybobranie jest udane.
W okolicy Olsztyna przy trasach prowadzących przez las można zaobserwować wiele parkujących aut Grzybiarzy, którzy z zadowoleniem wracają z lasu z pełnymi koszami grzybów.
Poznaj poranną wyprawę na grzybobranie w okolicy Olsztyna.
Wyjedź na Warmię i Mazury na grzybobranie i inne atrakcje.
Odwiedź Olsztyn w prześlicznej szacie jesieni.
Wyjedź na weekend do Olsztyna noclegi Hotel SAK
Rezerwacje noclegów Olsztyn tel. 89 541-45-45

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →