Odlot w Okolicy Olsztyna

Odlot w Okolicy Olsztyna

Hotele w Olsztynie Noclegi Wśród Natury

Odlot w Okolicy Olsztyna widok z posesji Hotelu SAK na przestrzeń nad naturalnym obszarem i doliną rzeki Łyny gdzie możesz spotkać rzadkie okazy ptaków Polskich.
Z terenu posesji Hotelu SAK pod Olsztynem widać stare uschnięte rozłożyste drzewo rosnące na mokradłach w dolinie łąk przeciętych meandrującą rzeką Łyną. To drzewo najczęściej gości ptaki drapiezne ponieważ rozpościera się z niego widok na okolicę gdzie można łowić swoje ofiary zamieszkujące naturalne środowisko.
Odwiedź SAK Hotel w Olsztynie poznaj rekreacyjne tereny wokół.
Wypoczywaj w Naturze Warmii i Mazur.
Rezerwuj Noclegi w Olsztynie tel. 89 541-45-45

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →