Ptaki Drapieżne koło Olsztyna

Ptaki Drapieżne koło Olsztyna

Ptaki Drapieżne w Olsztynie i Okolicy

Ptaki Drapieżne koło Olsztyna na Warmii i Mazurach mają doskonałe warunki do życia w naturalnym środowisku gdzie mogą być łowcami i w ten sposób egzystować.
Przepiękne ptaki drapieżniki koło Olsztyna często widoczne są na błękitnym niebie szybujące nad swoim terytorium.
Opuść miasto, by obserwować życie w przyrodzie na Warmii i Mazurach.
Zarezerwuj sobie czas na chwile wytchnienia w Olsztynie i okolicy.
Wpadnij do Hotelu SAK koło Olsztyna usytuowanego w naturalnym środowisku blisko centrum miasta gdzie dojedziesz w 6 minut autem.
SAK Olsztyn Hotel ze Śniadaniem do pokoju.

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →