SAK Hotel na Noclegi w Olsztynie

SAK Hotel na Noclegi w Olsztynie

Enklawa Spokoju Dobre Noclegi w Olsztynie

Olsztyn Hotel SAK w naturalnym środowisku tuż przy Rezerwacie Przyrody nad rzeką Łyną przepływającą w pagórkowatym malowniczym terenie porośniętym lasami.
1, 2, 3, 4 osobowe pokoje z łazienkami, TV, Wi-Fi do wyboru i dyspozycji Gości na noclegi w Olsztynie.
Polecamy na noclegi Olsztyn SAK Hotel w przepełnionej świeżym powietrzem przestrzeni na skraju lasu z widokiem na rzekę Łynę w dolinie.
Zwróć uwagą na dogodny dojazd do Hotelu SAK jak również do większości celów w Olsztynie, do których chcesz dojechać.
Zamieszkaj w Hotelu SAK Olsztyn pozytywnie wypocznij.
Zamów noclegi w Olsztynie tel. 89-541-45-45

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →