Starówka Olsztyn zwiedzanie

Starówka Olsztyn zwiedzanie

Turystyczny Olsztyn zwiedzanie Warmii i Mazur

Starówka Olsztyn zwiedzanie podczas spaceru po uroczych uliczkach – oglądanie zabytkowych kamieniczek, historycznego Zamku w Olsztynie gdzie mieszkał Mikołaj Kopernik administrator Warmii w okolicy Olsztyna.
Pobyt w Olsztynie Turyści ściśle wiążą z odwiedzeniem pięknie odrestaurowanych zabytków, budowli historycznych na Starym Mieście w Olsztynie.
Trwa tu ruch od rana do późnych godzin wieczornych.
Ponieważ można zwiedzać, zjeść w restauracji obiad, kupić smaczne lody, a wieczorem posiedzieć przy kufelku porozmawiać lub potańczyć na dyskotece.
Wciągające Turystów atrakcje w Olsztynie na rozrywkę i zabawę.
Miłośników rekreacji spotkać można na Olsztyńskich basenach lub w okolicy Olsztyna nad jeziorami kąpiących się i plażujących.
Aby skorzystać i docenić turystyczno rekreacyjny Olsztyn atrakcje i rozrywki po prostu odwiedź nas.
Wypocznij w Olsztynie w Hotelu SAK.
Tanie Noclegi Olsztyn Rezerwacja Pokoi.
89 541 45 45 tel. Hotel SAK

About Sławomir Adam Krasuski

Sławomir Adam Krasuski Autor Autor strony: Sławomir Adam Krasuski - SAK Hotel Olsztyn Noclegi Restauracja Najlepszy Wypoczynek na Warmii i Mazurach Turystycznie w Olsztynie i Okolicy - Uwierz mi przyjedź do Olsztyna bo naprawdę warto poznać krainę natury i historię regionu. Bardzo miło mi powitać Cię na mojej stronie hotelolsztyn.pl SAK - Sławomir Adam Krasuski, jak widzisz firma w 1990 r swoją nazwę wzięła od moich inicjałów i tak jest do dnia dzisiejszego. Jestem właścicielem Hotelu SAK w Olsztynie, który przez wiele lat budowałem przy niewielkiej pomocy innych. Można powiedzieć, że dotknąłem każdego elementu podczas budowy. Zajmuje się rzeźbieniem, wykonuję dekoracje z drewna itp. Od kilku lat zajmuję się promowaniem i reklamą Hotelu i Restauracji SAK Olsztyn. Zajęcie to sprawia mi przyjemność, ponieważ słyszę dobre słowo od Gości, którzy dzięki mojej stronie trafili do Olsztyna i na Warmię i Mazury poznali tą przepiękną okolicę, wypoczęli w naturalnym środowisku wśród lasów i jezior i często wracają ponownie. Zajedź i Ty - wstąp w progi mojego hoteliku zapraszam. SAK Hotel Olsztyn Restauracja - pokoje z łazienkami, TV, WiFi - na godny wypoczynek. Sławomir Adam Krasuski - SAK[caption id="attachment_6099" align="aligncenter" width="451"] Sławomir Adam Krasuski Autor[/caption]

View all posts by Sławomir Adam Krasuski →